دانلود جزوه مدیریت مالی ۱ دکتر تقوی

دانلود جزوه مدیریت مالی ۱ دکتر تقوی
نوع فایل
pdf وppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه مدیریت مالی ۱ دکتر تقوی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه مدیریت مالی ۱ دکتر تقوی با فرمت PDF در ۹۲ صفحه اسلایدوار به همراه پاورپوینت مدیریت مالی ۱ ( ۲۶۶ اسلاید) +  پاورپوینت مدیریت مالی ۲ (۶۱۵ اسلاید) + پاورپوینت تجزیه و تحلیل نسبتهای مالی مدیریت مالیِ دکتر تقوی (۲۶ اسلاید) می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

شرح مختصر دانلود جزوه مدیریت مالی ۱ دکتر تقوی

درس مدیریت مالی۱، یکی از دروس سخت و دشوار برای دانشجویان حسابداری و مدیریت می باشد و کتب موجود در بازار و پیچیدگی آنها درک و فهم مطالعه کنندگان را از مطالب کتاب بسیار سخت میکند. از این رو ما این جزوه بسیار ساده و روان را برای تسهیل در امر مطالعه شما عزیزان در سایت قرار داده ایم که شامل جزوه درسی مدیریت مالی۱ دکتر مهدی تقوی با فرمت PDF در ۹۲ صفحه اسلایدوار به همراه پاورپوینت مدیریت مالی ۱( ۲۶۶ اسلاید) +  پاورپوینت مدیریت مالی ۲(۶۱۵ اسلاید)+ پاورپوینت تجزیه و تحلیل نسبتهای مالی مدیریت مالیِ دکتر تقوی (۲۶ اسلاید) می باشد.

این جزوه شامل فصول زیر می باشد:

  • کلیات
  • ارزش زمانی پول
  • قیمت اوراق بهادار
  • مخاطره و بازده
  • هزینه سرمایه
  • بودجه بندی سرمایه ای

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر