کتاب درمان شناختی – رفتاری اضطراب در کودکان: رویکرد واحدپردازه‌ای

کتاب درمان شناختی – رفتاری اضطراب در کودکان: رویکرد واحدپردازه‌ای
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

شرح مختصر:

دانش پژوهان گرامی کتاب درمان شناختی – رفتاری اضطراب در کودکان : رویکرد واحد پردازه ای تالیف بروس چورپیتا و ترجمه ی کتایون حلمی را از کتابفروشی های معتبر تهیه نمائید.

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کتاب درمان شناختی – رفتاری اضطراب در کودکان : رویکرد واحد پردازه ای تالیف بروس چورپیتا و ترجمه ی کتایون حلمی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کتاب درمان شناختی رفتاری اضطراب در کودکان رویکرد واحدپردازه ای

نویسنده:بروس چورپیتا

مترجم:کتایون حلمی

موضوع: شناخت‌درمانی – روش‌ها,اضطراب – اختلالات – درمان,اضطراب در کودکان,شناخت‌درمانی کودکان

این کتاب، که یکی از مجموعه کتاب های راهنمای درمان فردی متکی بر شواهد است، مجموعه روش هایی را معرفی می نماید که درمانگران میتوانند با استفاده از آنها درمان را بر اساس نیازهای منحصر به فرد مراجعین فردی نموده و در عین حال همچنان بر اصول متکی بودن بر شواهد وفادار بمانند…

این کتاب به منظور شناخت انواع آسیب‌های روانی و اثرات آن بر کودکان تدوین شده؛ و نگارنده با بررسی رفتارهای کودکان در موقعیت‌های مختلف، شیوه‌هایی را جهت تقویت انعطاف‌پذیری و افزایش قابلیت همدلی کودک و نیز پیشگیری و درمان آسیب‌ها و فشارهای روانی به دست داده‌ است…

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر