پاورپوینت طرح توجیهی باغداری در شهرستان خلخال

پاورپوینت طرح توجیهی باغداری در شهرستان خلخال
نوع فایل
pdf وppt
حجم فایل
نویسنده
5,000 تومان

شرح مختصر:

پاورپوینت طرح توجیهی باغداری در شهرستان خلخال

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت طرح توجیهی باغداری در شهرستان خلخال می باشد که در حجم ۴۶ صفحه بهمراه فایل پی دی اف تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Image result for ‫طرح توجیهی باغداری‬‎

 

خلاصه طرح توجیهی باغداری در شهرستان خلخال (ppt+pdf):

این طرح با هدف توسعه باغداری در اراضی شیب دار که به لحاظ فنی و اقتصادی برای زراعتهای آبی و دیم فاقد اقتصادی می باشد، در سال ١٣٨۴ از محل اعتبارات استانی مورد مطالعه قرار گرفته است.

حدود ٨٠٠٠ هکتار از اراضی برای باغات دیم و ٢٢٠٩٢ هکتار برای احداث باغات آبی منظور گردیده است.

با توجه به پروژه های پیش بینی شده جهت تامین آب در پهنه های مستعد و مقدار آب قابل برداشت از منابع آب سطحی در فصول زراعی، در این مرحله از مطالعات تنها برای ۵٧٠٠ هکتار از اراضی انتخابی برای احداث باغهای آبی امکان تامین آب از طریق احداث ایستگاههای پمپاژ وجود دارد که با احتساب سطح اراضی انتخابی برای احداث باغهای دیم، کل اراضی توسعه معادل ١٣٧٠٠ هکتار است.

هزینه های اجرایی طرح معادل مبلغ ۴٠٢١١٨ میلیون ریال است که از محل اعتبارات بانکی و در قلب تسهیلات بانکی کم بهره و دراز مدت تامین خواهد.

با در نظر گرفتن نتایج نهایی تناسب کیفی اراضی منطقه، مجموع تولید محصولات باغی در این طرح معادل ١١٢٠٠٠ تن برآورد شده که با احتساب تولیدات فعلی، کل تولید محصولات باغی شهرستان به بیش از ١٣٠٠٠٠ تن خواهد رسید.

در این طرح زمینه های ایجاد اشتغال مولد اعم از اشتغال مستقیم (دائم و فصلی) و اشتغال غیر مستقیم برای ٧١۶٧ نفر فراهم شده است که ۵۵١٧ نفر آن به طور مستقیم در طرح اصلی و بیش از ١۶۵٠ نفر نیز به صورت غیر مستقیم در طرحهای جانبی از جمله تبدیلی، بسته بندی، بازرگانی داخلی و صادرات مشغول خواهند شد.

مدت زمان پیش بینی شده برای اجرای طرح با در نظر گرفتن اولویت تامین منابع آب جدید که عمدتاً از محل احداث ١٣ فقره ایستگاه پمپاژ قابل تامین می باشد، ١٠ سال بوده و احداث باغهای دیم در منطقه ۴ توسعه در اولویت می باشد.

مناسب برای:

– اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری

– گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر امام رضا

– ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده

– گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون

– ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی

– مناسب جهت اجرای طرح کارآفرینی و ارائه دانشجویی

مطالعه بیشتر