فصل ۲۲ کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک فرزین رضاعی

فصل ۲۲ کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک فرزین رضاعی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

فصل ۲۲ کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک فرزین رضاعی

دانشجویان و کاربران گرامی ، در این بخش خلاصه فصل ۲۲  (اختلالات شخصیت) از کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک فرزین رضاعی نوشته شده توسط رتبه برتر کنکور ارشد روانشناسی بالینی سال ۹۷ با فرمت pdf در حجم ۵۰ صفحه آماده دانلود گردیده است.

نگاهی مختصر بر کتاب خلاصه روانپزشکی علوم رفتاری روانپزشکی بالینی کاپلان و سادوک

خلاصۀ روان‌پزشکی کاپلان و سادوک، مرور کاملی از رشتۀ روان‌پزشکی است که برای استفادۀ بالینگران، دستیاران، دانشجویان و همه کسانی که در ارائۀ خدمات بهداشت روان نقش دارند مفید است. این کتاب پرفروش‌ترین درسنامۀ روان‌پزشکی در طول چهل سال گذشته است و در آن مباحث کاملی در مورد علوم رفتاری و روان‌پزشکی بالینی ارائه شده است. ویراست یازدهم کتاب تمامی ملاک‌های DSM-5 را ادغام نموده و مرور جامع و مفصلی از روش‌های درمانی هر اختلال روانی شناخته شده ارائه می‌کند. ویراست یازدهم با تمامی منابعی که داشته‌اید تفاوت دارد و موارد زیر را شامل می شود: جدول های DSM-5 در مورد تمامی اختلالات روان‌پزشکی عمده سازماندهی بخش روان‌داروشناسی بر اساس مکانیسم اثر داروها تغییر کرده و کلیه داروهای جدید و از جمله داروهای دردست تولید را شامل شده است.

کتب خلاصه روانپزشکی علوم رفتاری روانپزشکی بالینی جلد دوم ۲ کاپلان نشر ارجمند تالیف بنیامین جیمز سادوک  و ویرجینا الکوت سادوک ترجمه فرزین رضاعی شامل ۱۶ فصل با عناوین زیر میباشد:

اسکیزوفرنی (روان گسیختگی)
سایر اختلالات سایکوتیک (روانمپریشانه)
اختلالات خلقی
اختلالات اضطرابی
اختلالات شبه جسمی
سندرم خستگی مزمن و ضعف اعصاب
اختلالات ساختگی
اختلالات تجزیه ای
رفتارها و تمایلات جنسی انسان
اختلالات هویت جنسی
اختلالات خوردن
خواب طبیعی و اختلالات خواب
اختلالات کنترل تکانه که به گونه ای دیگر طبق بندی نشده اند
اختلالات انطباق
اختلالات شخصیت
طب روان تنی

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر