دانلود جزوه مکانیک سیالات ۲ دانشگاه علوم تحقیقات

دانلود جزوه مکانیک سیالات ۲ دانشگاه علوم تحقیقات
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه مکانیک سیالات ۲ دانشگاه علوم تحقیقات

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه درس مکانیک سیالات ۲ دانشگاه علوم تحقیقات می باشد که در قالب فایل pdf در ۱۱۲ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.

دانلود جزوه درس مکانیک سیالات ۲ دانشگاه علوم تحقیقات

مکانیک سیالات شاخه ای از فیزیک مربوط به مکانیک مایعات (مایعات، گازها و پلاسما) و نیروهای آنها است. مکانیک سیالات دارای طیف گسترده ای از کاربردها در همه ی رشته های مهندسی، از جمله مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی شیمی، مهندسی پزشکی، ژئوفیزیک، استروافیزیک و زیست شناسی را دارد
مکانیک سیالات را میتوان به استاتیکی و دینامیکی مایع تقسیم کرد، که به ترتیب به مطالعه مایعات در حالت سکون و  مطالعه اثر نیروها درسیال در حال حرکت می پردازد.
این شاخه ای از مکانیک محیط پیوسته است که موضوعی است که بدون استفاده از اطلاعاتی که که ماده از چه اتم هایی ساخته شده است، بدین معنی است که این مدل از دیدگاه ماکروسکوپیک نسبت به میکروسکوپیک اهمیت دارد. مکانیک سیالات، به خصوص دینامیک سیالات، یک میدان فعال پژوهشی با بسیاری از مسائل که طور کامل حل نشده، وجود دارد.

راهنمای خرید و دانلود فایل

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر