دانلود پاورپوینت انواع آزمایشات پزشکی

دانلود پاورپوینت انواع آزمایشات پزشکی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت انواع آزمایشات پزشکی

کاربران گرامی ،در این بخش پاورپوینت انواع آزمایشات پزشکی در ۱۶۹ اسلاید برای دانلود قرار داده شده است. در ذیل بخشی از متن فایل، فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن را مشاهده میفرمایید.
مقدمه:
بدون شک ممکن است همه ما در ذهن خود اطلاعاتی در مورد آزمایشگاه و بعضی از آزمایش هایی که در بیمارستان یا سایر مراکز آزمایشگاهی صورت می گیرد داشته باشیم اما آنچه که ما را به ارائه این کنفرانس و جمع آوری این مطالب راغب تر کرد این بود که یک سری کامل از تمام آزمایش هایی جمع کنیم که به نوبه خود در نسخه پزشکان می بینیم و ساده از کنارشان می گذریم ، بدون اینکه اطلاعات کاملی در مورد نوع آزمایش و نحوه ی انجام آن داشته باشیم. شاید بعضی از آزمایشات موجود در این کنفرانس آنچنان روتین باشد که همه ما روزی چندین با آن سر و کار داریم یا شاید اصلا آزمایشی باشد که تا الان اسمش را هم نشنیده ایم.

INR

آزمایش PT ممکن است آزمایش  INR  نیز نامیده شود. INRنسبت همسو شده بین المللی ، روش استاندارد شده آزمون زمان پروترومبین  PT است ، که بدون توجه به روش آزمایش انجام می شود.
بنا بر این پزشک شما می تواند نتایج را به خوبی متوجه شود، حتی اگر نتایج مربوط به آزمایشگاه های مختلف با روش های مختلف انجام شده  باشد. با استفاده از سیستم INR ، درمان با   دارو های رقیق کننده خون ( درمان ضد انعقاد ) هماهنگ و یکسان خواهد بود. در بعضی از آزمایشگاه ها فقط INR گزارش می شود  و از  PT استفاده نمی شود…

فهرست مطالب پاورپوینت انواع آزمایشات پزشکی :

مقدمه

Hematology

CBC

WBC

RBC

HGB

HCT

ESR

PTT

PT

INR

B/G

Cross match

HB

HCT

PLT

Serology

CRP

RF

HBSAg

HBSAb

Hormon

T3

T4

TSH

BIOCHEMISTRY

FBS

U.R

C.R

T.G

LDL

HDL

NA-K-CA-P

S.GOT

S.GPT

Amylas

LDH

CK-CK mb

ALK.PH

HIV

HCVAb

TEST

U.A-U.C

S.E

مطالعه بیشتر