پاورپوینت شیوه نامه جابر و فرصت های متنوع یادگیری

پاورپوینت شیوه نامه جابر و فرصت های متنوع یادگیری
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت شیوه نامه جابر و فرصت های متنوع یادگیری

کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل پاورپوینت شیوه نامه جابر و فرصت های متنوع یادگیری سال تحصیلی ۹۸-۹۹ می باشد که با فرمت ppt در ۱۶ اسلاید دراختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پاورپوینت شیوه نامه جابر و فرصت های متنوع یادگیری سال تحصیلی ۹۸-۹۹

در خصوص نحوه ی اجرای پروژه های علمی دانش آموزان ابتدایی(جشنواره جابربن حیان) در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تغییرات اجرایی این برنامه به شرح زیر جهت اطلاع و برنامه ریزی و اقدام لازم ارسال می گردد:

عنوان جشنواره در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از پروژه های علمی دانش آموزان (جشنواره جابربن حیان ) به جشنواره جابربن حیان و فرصت های متنوع یادگیری تغییر می یابد.

برنامه مذکور در دو بخش (دانش آموزی و معلمان) و با توجه به تمام ساحت های سند تحول شامل ( تعلیم وتربیت اعتقادی عبادی واخلاقی ، اجتماعی وسیاسی ، زیستی وبدنی ، زیبا شناختی و هنری ،اقتصادی وحرفه ای ، علمی وفناورانه) علاوه برحیطه های شیوه نامه قبلی برگزار خواهد شد.

سطح دانش آموزی به مدرسه ، منطقه ، و استان محدود می گردد و در مرحله کشوری برای دانش آموزان برگزار نخواهد شد.

در سطح دانش آموزی تمام فعالیت های فکری و دست سازه های دانش آموزان ابتدایی بدون محدودیت و قالب خاصی با هدایت معلمین تولید و در نمایشگاه های مدرسه ای به نمایش در خواهد آمد ، این آثار در نمایشگاه منطقه ای نیز ارائه  شده و نمونه و یا تمامی آثار منتخب مناطق در نمایشگاه استانی در معرض دید دانش آموزان ، معلمان ، مدیران ، مسوولین و.. قرار خواهد گرفت .

در سنوات گذشته این جشنواره معطوف به ارائه پروژه های علمی در زمینه (طبقه بندی ، نمایش علمی ،آزمایش ،طراحی وساخت ) بوده وفقط نمونه های بهتر انتخاب و در نمایشگاه ارائه می گردید ، لیکن در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ علاوه بر موارد ذکر شده قبلی  دانش آموزان می توانند بدون هیچ محدودیتی توانمندی ها و کار های اصیل خود را در سایر ساحت ها مانند تولیدات عید و داستان ،تکالیف مهارت محور ،بازی های خلاقانه  و….در نمایشگاه مدرسه ای عرضه نمایند…

مطالعه بیشتر