دانلود پاورپوینت قراردادهای مالی و ورزشی 

دانلود پاورپوینت قراردادهای مالی و ورزشی 
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت قراردادهای مالی و ورزشی 

کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت قراردادهای مالی و ورزشی در ۳۹ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت قراردادهای مالی و ورزشی،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۲

مقدمه

تعریف قرارداد و انواع آن

شرایط اساسی برای صحت یک قرارداد

اجزای تشکیل دهنده قرارداد

واگذاری ها

تنظیم ونگارش انواع قرارداد

معاملات در آیین نامه مالی و معاملاتی

محتوای اسلاید ۵

انواع قرارداد

تقسیم بندی فقهی انواع قرار داد ها

عقد جایز

عقد جایز آن است که هر یک از طرفین بتواند هر وقتی بخواهد فسخ کند. )ماده ۹۸۱ قانون مدنی( مانند وکالت و

موکل می تواند هر وقت بخواهد وکیل را عزل کند،مگر اینکه وکالت وکیل «: عاریه. چنانچه ماده ۱۷۱ قانون مدنی میگوید ». یا عدم عزل در ضمن عقد لازمی شرط شده باشد.

عقد لازم

عقد لازم آن است که هیچ یک از طرفین معامله حق فسخ آن را نداشته باشد مگر در موارد معینه )ماده ۹۸۵ قانون مدنی( بیع، اجاره، مساقات و مزارعه از جمله عقود لازم هستند. البته عقد ممکن است نسبت به یک طرف لازم باشد و نسبت از » عقد کفالت « و » عقد رهن « . به طرف دیگر جایز این گونه عقود می باشند . است. پس مرتهن)رهن کننده( می » لازم « ) عقد نسبت به راهن)رهن دهنده » عقد رهن « در تواند هر وقت بخواهد عقد را بر هم زند.

محتوای اسلاید ۳۹

فورس ماژور

واقعه ای غیر قابل پیش بینی که طرفین نتوانند مانع بروز آن بشوند مثل وقوع سیل ی زلزله و یا جنگ که موجب تعطیلی بانکها و بازار شود و یکی از طرفین نتواند به تعهد مالی خودش به موقع عمل کند بروز این حوادث گاهی باعث می شود که بطورکلی انجام موضوع قرارداد منتفی شود و گاهی بطور موقت در یک محدوده زمانی خاص انجام تعهد ناشی از قرارداد را معلق میسازد که پس از مرتفع شدن آن ، مجدداً باید به قرارداد عمل شود.

مطالعه بیشتر