پاورپوینت اتومبیل رانی پروژه درس آشنایی با رشته های ورزشی

پاورپوینت اتومبیل رانی پروژه درس آشنایی با رشته های ورزشی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,000 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت اتومبیل رانی پروژه درس آشنایی با رشته های ورزشی

در این بخش پاورپوینت اتومبیل رانی پروژه درس آشنایی با رشته های ورزشی در ۱۷ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت پروژه اتومبیل رانی ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۴

مقدمه

مسابقات اتومبیل رانی یکی از مهیج ترین مسابقات ورزشی است که سالانه در اقصی نقاط جهان دیدگان میلیونها نفر را معطوف به خود میکند. از طرفی این مسابقات یکی از اصلی ترین مکانها برای به رخ کشیدن ابداعات و نوآوری های شرکت های خودرو سازی و صنایع وابسته به آن (چون لاستیک سازی ) می باشد که بنوعی نقش تبلیغاتی را برای آن شرکتها ایفا می کند .به اینها می بایست در آمدهای سرشار ناشی از مواردی چون پخش تلویزیونی این مسابقات ؛ جذب توریست ؛ تماشاگران و …. را اضافه نمود.

محتوای اسلاید ۴

انواع رشته های اتومبیل رانی

۱: آفرود

۲: درگ

۳:دریفت

۴:رالی

۵:فرمول یک

۶:ناسکار

محتوای اسلاید ۱۳

رالی

مسابقهٔ اتومبیل‌رانی است که بیشتر به مهارت حرکت در مسیر صحیح و در زمان مطلوب تأکید دارد تا مهارت رانندگی. این مسابقه  در مسیرهای مختلف با نوع سطح گوناگون اعم از خاکی، گلی، سنگی و آسفالت برگزار می‌گردد. در برخی کلاس‌های رالی، شرکت‌کنندگان نه به صورت هم‌زمان بلکه با فواصل زمانی مشخص وارد مسیر مسابقه می‌شوند.و مهمولا ازچندین ساعت تا چند روز طول می‌کشد عالیترین رده مسابقات رالی ؛ مسابقات جهانی رالی می باشد . در سطح ملی نیز این مسابقات برگزار می گردند که بعضی از مهمترین رالی های ملی عبارتند از : رالی مونت کارلو ؛ آرژانتین ؛ فنلاند و انگلستان

پاورپوینت اتومبیل رانی پروژه درس آشنایی با رشته های ورزشی

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر