نقشه زمین‌شناسی ۲۵۰۰۰: ۱ اهواز بهمراه گزارش کامل آن

نقشه زمین‌شناسی ۲۵۰۰۰: ۱ اهواز بهمراه گزارش کامل آن
نوع فایل
pdf
حجم فایل
7mb
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

نقشه زمین‌شناسی ۲۵۰۰۰: ۱ اهواز بهمراه گزارش کامل آن

کاربران گرامی محتوای این فایل ، نقشه زمین‌شناسی ۲۵۰۰۰: ۱ اهواز بهمراه گزارش کامل آن با کیفیت بسیار بالا می باشد .محصول حاوی یک شیت نقشه و همچنین یک گزارش زمین‌شناسی با فرمت PDF می باشد. گزارش زمین‌شناسی ضمیمه نقشه در ۴۸ صفحه و توسط مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی جنوب باختر(اهواز) تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد . تصویر پیشنمایش مربوط به یک شیت نقشه همین محصول می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

نقشه زمین‌شناسی ۱:۲۵۰۰۰ اهواز

بهمراه گزارش کامل آن

در اینجا نقشه زمین‌شناسی ۲۵۰۰۰: ۱ اهواز به همراه گزارش کامل آن با کیفیت بسیار بالا برای دانلود قرار داده شده است. محصول حاوی یک شیت نقشه و همچنین یک گزارش زمین‌شناسی با فرمت PDF می باشد. گزارش زمین‌شناسی ضمیمه نقشه در ۴۸ صفحه و توسط مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی جنوب باختر(اهواز) تهیه شده است که در ذیل فهرست مطالب کامل آن آمده است. تصویر پیشنمایش مربوط به شیت نقشه همین محصول می باشد.

نقشه زمین‌شناسی ۲۵۰۰۰: ۱ اهواز بهمراه گزارش کامل آن

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر