جزوه حقوق مدنی ۵ (حقوق خانواده ) دکتر صفایی و امامی

جزوه حقوق مدنی ۵ (حقوق خانواده ) دکتر صفایی و امامی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه حقوق مدنی ۵ (حقوق خانواده ) دکتر صفایی و امامی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه حقوق مدنی ۵  پیرامون حقوق خانواده  دکتر صفایی و امامی در قالب فایل pdf و در ۴۹ صفحه بصورت تایپی با کیفیت بسیار خوب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

شرح مختصر:

درس حقوق مدنی مهمترین درس در همۀ آزمون‌های حقوقی مثل وکالت، قضاوت و سردفتری میباشد با توجه به تدریس چندین ساله‌ درس حقوق مدنی ۵ در دانشگاه‌های مختلف و استقبال دانشجویان و داوطلبان حقوقی، تصمیم گرفتم که برای این درس که داوطلبان برای فراگیری آن دچار مشکل بوده و متأسفانه به منبع جامع و ساده ‌فهم دسترسی نداشته و بعضاً درگیر تَشَتُّت منابع می‌شوند جزوه‌ی رو تهیه کنم. سعی بر آن شده که جامعیت در کنار اختصار بنشیند و مطالب به نحوی تدوین شود که نظم منطقی آن به سردرگمی تبدیل نشود. مطالعه‌ی این جزوه به دانشجویان و علی‌الخصوص داوطلبان شرکت در آزمون‌های تخصصیِ حقوقی مانند آزمون‌های کارشناسی ارشد، وکالت، قضاوت و سردفتری، توصیه می‌شود.

 راهنمای خرید و دانلود فایل 

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر