دانلود خلاصه کتاب اقناع‌سازی و ارتباطات اجتماعی

دانلود خلاصه کتاب اقناع‌سازی و ارتباطات اجتماعی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
565kb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب اقناع‌سازی و ارتباطات اجتماعی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب اقناع‌سازی و ارتباطات اجتماعی حجت‌اله مرادی در ۱۵ صفحه فایل pdf می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود خلاصه کتاب اقناع‌سازی و ارتباطات اجتماعی

شرح مختصر:

اقناع‌سازی را می‌توان یک فرآیند ارتباطی دانست که تماس‌گیرنده از تاکتیک‌هایش برای تاثیر بر گروهی از نگرش‌های مخاطب هدف و رفتارشان استفاده می‌کند. در این الگوی ارتباطی برای تاثیرگذاری به پنج عنصر؛ اختراع یا کشف مدرک؛ سازمان‌دهی؛ طراحی هنرمندانه؛ به خاطر سپردن و ارائه ماهرانه نیاز است. در کتاب حاضر نخست، نحوه توسعه نظریه ارتباطات تبیین می‌شود، سپس انواع ارتباطات و ویژگی‌های اساس هریک بیان می‌گردد. در ادامه، الگوی ارتباطی اقناع شرح داده شده و در پایان، مهارت‌های انتقال توضیح داده می‌شود.
این کتاب از ۵ فصل تشکیل شده :
فصل اول نظریه های ارتباطات
فصل دوم فرایند و مفاهیم ارتباط
فصل سوم اقناع و ارتباط موثر
فصل چهارم مهارت های ارتباطی
و فصل پنجم چکیده

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر