خلاصه کتاب نگاهی دوباره به تربیت اسلامی خسرو باقری جلد دوم

خلاصه کتاب نگاهی دوباره به تربیت اسلامی خسرو باقری جلد دوم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه کتاب نگاهی دوباره به تربیت اسلامی خسرو باقری جلد دوم

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب نگاهی دوباره به تعلیم و تربیت اسلامی درس: تعلیم و تربیت اسلامی پیشرفته نام کتاب: نگاهی دوباره به تربیت اسلامی جلد دوم نویسنده: خسرو باقری با فرمت PDF در ۵۱ صفحه می باشد در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه کتاب نگاهی دوباره به تربیت اسلامی خسرو باقری جلد دوم

شرح مختصر:

تربیت اسلامی، بی تردید، یکی از اساسی ترین بخش های معارف اسلامی است؛ اما به یقین، هنوز تحقیق و تدوینی اصولی در باره ی آن صورت نپذیرفته است؛ و با آن که برخی از آثار مربوط به این موضوع کم و بیش قوت هایی دارند و راه هایی را هموار کرده اند، اما هنوز تربیت اسلامی، به مبحثی جدی و بحث برانگیز تبدیل نشده است. از این رو، شایسته است که محققان به کاری در خور همت گمارند و نظام تربیتی اسلام را به گونه ای سامان یافته و مدون عرضه کنند.
در این جلد، نظر بر آن است که تربیت اسلامی، در زمینه ای عملی و کاربردی، یعنی در رویارویی با مسائل تعلیم و تربیت معاصر، مورد توجه قرار گیرد . مقصود از مفهوم «عملی و کاربردی» به ضرورت، معنای تحت اللفظی آن نیست؛ بلکه در عرصه ای وسیع تر، مراد آن است که تربیت اسلامی، در برابر چالش های نوین، ظاهر شود. از این رو، چالش های موردنظر، اعم از چالش های نظری و عملی است.

 راهنمای خرید و دانلود فایل 

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر