دانلود پاورپوینت درس آسیب شناسی اجتماعی با موضوع همجنسگرایی

دانلود پاورپوینت درس آسیب شناسی اجتماعی با موضوع همجنسگرایی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
86kb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس آسیب شناسی اجتماعی با موضوع همجنسگرایی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس آسیب شناسی اجتماعی با موضوع : همجنسگرایی با فرمت ppt در ۱۰ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت درس آسیب شناسی اجتماعی با موضوع همجنسگرایی

این پاورپوینت در ۱۰ اسلاید طبق موارد زیر ارایه شده است:

محتوای اسلاید ۵

آیا همجنس خواهی نوعی بیماری است و می‌تواند درمان شود?

با قطعیت یافتن شواهد علمی انجمن روانپزشکی آمریکا در سال ۱۹۷۳ همجنس خواهی را از لیست بیماری ها و اختلالات روانی حذف کرد و اظهار داشت که همجنس خواهی به خودی خود به هیچ وجه و نقص ذهنی و روانی نیز و موجب کاهش توانایی های اجتماعی فرد همجنس خواه نیز نمی شود.

محققان بهداشت و سلامت روانی پس از مدت‌ها پژوهش و بررسی علائم داشتن که همجنس خواهی بر خلاف تصور مردم به هیچ وجه مانعی بر سر راه زندگی شاد و سالم و پر بار نیست و جمع کثیری از مردان و زنان همجنس خواه در روابط میان فردی و مناسبات اجتماعی عملکرد خوبی از خود نشان. داده‌اند(میعاد توانا . ۱۳۸۹ ص۷و۸)

محتوای اسلاید ۹

نگرش های جهانی به همجنس خواهی

در برخی از مناطق دنیا امتیاز را حمایت ها و حقوق یکسانی را برای افراد همجنس خواه قائل شده اند از جمله این حقوق می‌توان با قانونی بودن ازدواج همجنس خواهان در این کشورها اشاره کرد.

اما برخی دیگر از کشورها مقرر کردند که همه افراد خودشان را به روابط دگرجنس خواهانه محدود کند یعنی در برخی مناطق دنیا رفتار همجنس خواهان غیر قانونی است به عنوان مثال در برخی از نواحی مسلمان نشین مانند ایران و بخش هایی از نیجریه افرادی که از این دستور سرپیچی کنند با مجازات اعدام روبرو خواهند شد (بیلی ریسنک ص۲و۳)

مطالعه بیشتر