دانلود فایل آموزش سه تار با فرمت PDF و MP4

دانلود فایل آموزش سه تار با فرمت PDF و MP4
نوع فایل
pdf+mp4
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل آموزش سه تار با فرمت PDF و MP4

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل آموزش سه تار با فرمت PDF و MP4 در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

ویژگی های این مجموعه:

۱ – علاقه به سبک زیبا و لطیف سه تار نوازی استاد ذوالفنون

۲ – ساده و روان بودن درسهای کتاب

۳ – بیان قدم به قدم تکنیک های سه تار نوازی

۴ – هنرجویانی که از صفر شروع به سه تار نوازی میکنند مطالب کتاب را درک میکنند و برایشان قابل فهم است

۵ – آشنای هنرجویان با گوشه ها و دستگاه های موسیقی ایرانی و همچنین آماده سازی آنها برای ردیف نوازی

ساز سه تار یکی از سازهای مضرابی و زهی ملی ایرانی است که بیشتر با ناخن انگشت اشاره دست راست نواخته می شود. این ساز برعکس سازهای دیگر مانند سنتور، کمانچه، باغلاما، عود، دودوک، ساکسیفون و … مربوط به هیچ قوم یا ناحیه خاصی از ایران نیست و یک ساز ملی ایرانی به حساب می آید. این ساز بدلیل داشتن زه (سیم) و نواختن آن با مضراب در دسته سازهای زهی مضرابی بشمار می رود.

پیدایش ساز سه تار به دوره ساسانی و قبل از آن دوره بر می گردد و بهمین دلیل عمر این ساز را می توان به حدود ۱۰۰۰ سال تخمین زد. صدایی که از سه تار استخراج می شود صدایی بم و غمگین است و در موسیقی ایرانی بخصوص موسیقی های سنتی و ملی ایرانی از سه تار استفاده فراوانی می شود.

مطالعه بیشتر