دانلود فایل استاندارد حسابرسی ۷۰۰ ، ۷۰۵ ،۷۰۶

دانلود فایل استاندارد حسابرسی ۷۰۰ ، ۷۰۵ ،۷۰۶
نوع فایل
pdf
حجم فایل
8mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل استاندارد حسابرسی ۷۰۰ ، ۷۰۵ ،۷۰۶

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل استاندارد ۷۰۰ گزارشگری نسبت به صورتهای مالی ، استاندارد حسابرسی ۷۰۵ اظهارنظرهای تعدیل شده در گزارش حسابرس مستقل بهمراه استاندارد حسابرسی ۷۰۶ بندهای تأکید بر مطلب خاص و سایر بندهای توضیحی در گزارش حسابرس مستقل ویرایش جدید با فرمت PDF می باشد که در ۵۵ صفحه اسلایدوار در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن فایل:

لازم الاجرا برای حسابرسی صورتهای مالی که دوره مالی آنها از ۱ر ۱ر ۱۳۹۰ و پس از آن شروع م یشود

دامنه کاربرد:

تعیین و توصیف مسئولیت حسابرس در زمینه اظهار نظر نسبت به صورتهای مالی و شکل و محتوای گزارش حسابرس

الزامات اظهارنظر نسبت به صورتهای مالی

حسابرس باید درباره اینکه آیا صورتهای مالی، از تمام جنب ههای بااهمیت، طبق استانداردهای حسابداری، به نحو مطلوب تهیه شده است یا خیر، اظهار نظر کند و برای تعیین اظهار نظر باید اطمینان معقول نسبت به عاری بودن با نبودن صورتهای مالی از تحریفهای بااهمیت، کسب کند. و در این خصوص حسابرس باید موارد زیر را در نظر گیرد:

نتیجه گیری در مورد کسب شواهد حسابرسی کافی و مناسب؛ و همچنین بااهمیت بودن یا نبودن تحریفهای اصلاح نشده (به تنهایی یا در مجموع)

ارزیابی جنبه های کیفی رویه های حسابداری شامل نشانه های جانبداری در قضاوتهای مدیریت

ارزیابی الزامات استانداردهای حسابداری بویژه در خصوص کفایت افشای اهم رویه های حسابداری و هماهنگی آنها با استانداردهای حسابداری، معقول بودن برآوردهای حسابداری ، ویژگی های کیفی اطلاعات ارائه شده و کفایت اطلاعات افشا شده در صورتهای مالی،مناسب بودن اصطلاحات و عناوین مورد استفاده در صورتهای مالی

بررسی مناسب بودن نحوه اشاره یا توصیف استانداردهای حسابداری مبنای تهیه صورتهای مالی.

اجزای گزارش حسابرس 

عنوان

که مشخصاً نشان دهد گزارش یک حسابرس مستقل [ و بازرس قانونی ] است.

مخاطب

با توجه به شرایط قرارداد و یا الزامات قانونی مشخص شود. غالباً مجمع عمومی عادی صاحبان سهام و واحد تجاری است [ ضمناً نام واحد تجاری طبق اساسنامه آن درج شود]

مطالعه بیشتر