دانلود طرح توجیهی تولید چیپس میوه pdf

دانلود طرح توجیهی تولید چیپس میوه pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود طرح توجیهی تولید چیپس میوه pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود طرح توجیهی تولید چیپس میوه می باشد که با فرمت pdf در ۲۷ صفحه تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

در طرح توجیهی تولید چیپس میوه سعی شده است تا با معرفی این صنعت اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و با توجه به واردات گسترده آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم. خشک کردن ) Drying ( یکی از روش های قدیمی برای نگهداری سبزی و میوه است و حتی امروزه با وجود توسعه روش های دیگر ، بسیاری از میوه ها بدین طریق نگهداری می شوند . اساس این روش همانا روی این اصل ساده است که میکروارگانیسمهای موجود روی مواد غذائی خشک شده قادر به رشد نخواهند بود ، بدین معنی که این موجودات نمی توانند روی موادی که فعالیت آبی آنها زیر ۰,۶ است رشد کنند .

فعالیت آبی نسبت فشار بخار آب محصول در یک محیط بسته به فشار آب خالص به همان شرایط عامل نشان دهنده قابل اعتمادتری نسبت به مقدار آب موجود برای تعیین مقاومت ماده خشک شده در برابر فساد می باشد . رابطه بین این دو عامل از محصولی به محصول دیگر به طور قابل ملاحظه ای متغییر است.

مواد غذائی خشک شده دارای مزیت های خاصی بر دیگر مواد غذائی که به روش های دیگری نگهداری شده اند ، می باشند . این مزایا شامل سبکی و کم حجم بودن محصول و بی نیازی از استفاده از سردخانه جهت نگهداری آنها خواهد بود.

مطالعه بیشتر