دانلود فایل آزمون بل به همراه تاریخچه تفسیر نمره گذاری و روایی و پایایی

دانلود فایل آزمون بل به همراه تاریخچه تفسیر نمره گذاری و روایی و پایایی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل آزمون بل به همراه تاریخچه تفسیر نمره گذاری و روایی و پایایی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل آزمون بل برای ارزیابی روابط موضوعی و واقعیت آزمایی ( BORRTI ) به همراه تاریخچه؛تفسیر؛نمره گذاری و روایی و پایایی در قالب pdf بصورت تایپ شده در ۴۳ صفحه آماده دانلود می باشد در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

آزمون بل : برای ارزیابی روابط موضوعی و واقعیت آزمایی (BORRTI)

تهیه کننده : موریس دی بِل

BORRTI یک پرسشنامه خود گزارشی مداد و کاغذی است شامل ۹۰ عبارت توصیفی که پاسخگو طبق “تجربه اخیر” خود به آن پاسخ “درست” یا “غلط” می دهد.

نمره گذاری، چهار زیر مقیاس روابط موضوعی (بیگانگی، دلبستگی ناایمن، خود میان بینی، و بی کفایتی اجتماعی) و سه زیر مقیاس واقعیت آزمایی (تخریب واقعیت، عدم قطعیت ادراک، و توهم ها و هذیان ها) را به دست می دهد.

برای افراد ۱۸ سال به بالا در مجوعه غیربالینی است.

BORRTI با استفاده از یک ابزار خودگزارشی پایا و اجرای ساده، سنجشی از ابعاد روابط موضوعی و واقعیت آزماییِ کارکردهای من تدارک دیده است. پیشنهادهای درمانی مبتنی بر نمره های BORRTI می تواند این امکان را به وجود آورد که بیماران خدمات بالینی مناسب را دریافت کنند و بالینگران از تهدیدهای بالقوه در اتحاد درمانی که ریشه در نارسایی روابط موضوعی و واقعیت آزمایی دارد، بهتر مطلع شوند.

این مجموعه :

نحوه اجرا: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحه: ۴۳ صفحه
نوع فایل: pdf

فهرست مطالب

بخش اول
اجرا، نمره گذاری، و راهنمای تفسیر

فصل ١. مقدمه
فصل ۲٫ اجرا و نمره گذاری
فصل ۳٫ تفسیر

بخش دوم
راهنمای فنی

فصل ۴٫ توسعه و استانداردسازی
فصل ۵. ویژگی های روان سنجی
فصل ۶. بافت مفهومی
فهرست جدول ها
فهرست شکل ها

مطالعه بیشتر