دانلود جزوه درس مدیریت و سازمان های ورزشی ویرایش جدید

دانلود جزوه درس مدیریت و سازمان های ورزشی ویرایش جدید
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس مدیریت و سازمان های ورزشی ویرایش جدید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه درس مدیریت و سازمان های ورزشی ویرایش جدید (سال ۱۴۰۰) می باشد که با فرمت pdf در ۴۶ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن جزوه درس مدیریت و سازمان های ورزشی:

مقدمه

انسان ها ذاتاً موجوداتی اجتماعی هستند و برای رفع نیازها و احتیاجات خود ناگریز هستند به زندگی اجتماعی تن دهند، تا بتوانند بخش مهمی از سعادت و موفقیت خود را درون جامعه کسب کنند. در زندگی اجتماعی ارکانی وجود دارد که هر یک به نحوی در تحقق هدف های اجتماعی افراد انجام وظیفه میکنند. یکی از مهمترین این ارکان مدیریت و نحوه اعمال صحیح آن در جامعه است. در نظام اجتماعی مدیریت محور زندگی است، چرا که در اجتماع منافع و مقاصد افراد و سرنوشت اشخاص با یکدیگر ارتباط و اشتراک پیدا میکند و بخاطر هر چه مطلوبتر شدن این ارتباط و پایمال نشدن حقوق، ضرورت دارد تا حق از باطل مشخص گردد و از همینجاست که هماهنگی بین افراد و واحدهای اجتماعی ضرورت مدیریت را روشن میکند.

ظهور سازمان های اجتماعی و گسترش روز افزون آنها یکی از ویژگی های بارز تمدن بشری است. به این ترتیب و با توجه به عوامل گوناگون مکانی، زمانی و نیازهای خاص هر جامعه هر روز بر تعداد و تکامل این سازمان ها افزوده میشود. هر سازمان اجتماعی برای رسیدن به اهداف خاصی طراحی شده و نیازمند نوعی مدیریت است.

امروزه همه کارشناسان بر ضرورت وجود مدیران لایق، کارآمد و متخصص در راس سازمان های اجتماعی تاکید دارند. مدیریت یک فرآیند اجتماعی است و از زمانی آغاز میشود که در انجام کاری بیش از یک فرد شرکت داشته باشد. مدیریت فعالیتی عام است، یعنی تمامی سازمان ها (آموزشی، تجاری، صنعتی، دولتی و …) تمامی سطوح و رده های سازمانی (مدیران عالی، میانی، عملیاتی و کارمندان عملیاتی) و تمامی وظایف و کارکردهای سازمان (تولید، خدمات، فروش، آموزش و …) با مدیریت سر و کار دارند.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر