پاورپوینت جامع و کامل اخلاق در فضای مجازی

پاورپوینت جامع و کامل اخلاق در فضای مجازی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
8,500 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت جامع و کامل اخلاق در فضای مجازی

کاربران گرامی ،محتوای این فایل کامل ترین و جامع ترین پاورپوینت اخلاق در فضای مجازی می باشد که با فرمت ppt در ۳۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

منابع پاورپوینت جامع و کامل اخلاق در فضای مجازی:

ضیایی پرور، حمید، عقیلی، سیدوحید(۱۳۹۴)، بررسی نفوذ شبکه های اجتماعی مجازی در میان کاربران ایرانی، رسانه، سال بیستم، شماره چهار

نتایج آمارگیری از کابران اینترنت- ۱۳۸۹، سایت آمار ایران، اسفند ۱۳۹۴

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سبک زندگی اسلامی- ایرانی، سایت نه دی۱۳۹۵

۱۳۹۶دیلمقانی، میترا – حجازی، سید علی رضا، تأثیر سازنده اینترنت بر اخلاق کاربران

سایت تحلیلی خبری عصر ایران

بخشی از متن پاورپوینت جامع و کامل اخلاق در فضای مجازی :

محتوای اسلاید ۲

مقدمه

انسان، موجودی مدنی‌الطبع نامیده شده و همواره با همنوعانش در ارتباط بوده، در واقع این ارتباط ریشه در نیاز او به ارتباطات اجتماعی دارد، همین نیاز سبب شکل‌گیری اجتماعات انسانی، شهرها و جوامع شده و در گذر زمان و ادوار زندگی انسان متحول و متطور گشته است. بشر، در دوره‌های گوناگون برای تسهیل ارتباطات اجتماعی خود دست به اختراعاتی از جمله، تلفن، تلگراف، تلوزیون، ماهواره و اینترنت زده است. شبکه‌های اجتماعی که زاده وب۲ هستند، از همین دست است . شبکه های مجازی یکی از پدیده‌های تقریبا نوظهور در جامعه ایران می‌باشد که مانند هر پدیده جدید آثار و تبعات مثبت و منفی به دنبال دارد.

محتوای اسلاید ۱۵

وضعیت ایرانیان در شبکه های اجتماعی

ایرانیان در میان کاربران اینترنتی و به ویژه در استفاده از امکاناتی مانند وب نویسی همیشه در بالاترین رده ها قرار دارند .کسب رتبه چهار وب نویسی جهان طی سالهای ۸۳و ۸۴ توسط وب نویسان ایرانی، نشانه رویکرد کاربران اینترنت در اران به سمت شبکه های اجتماعی مجازی ارزیابی می شود. ایرانی ها همچنین یکی از فعال ترین گروه های کاربران در شبکه های اجتاعی مجازی مانند فیس بوک و اینستاگرام به شمار می روند.

محتوای اسلاید ۲۲

امکان بیان ایده ها به صورت آزادانه و آشنایی با ایده ها، افکار و سلیقه های دیگران: شبکه های اجتماعی، ارسال بازخورد از سوی مخاطب و همکاری و همگامی کاربران با همدیگر را تسهیل کرده و آنها را به مشارکت در بحث ها تشویق می کند.

عبور از مرزهای جغرافیایی و آشنایی با افراد مختلف از جوامع گوناگون و فرهنگهای متفاوت

ارتباط مجازی مستمر با دوستان و آشنایان

تبلیغ و توسعه ارزشهای انسانی و اخلاقی در عرصه جهانی

توسعه مشارکت های مفید اجتماعی

افزایش سرعت در فرآیند آموزش و آموزش های مجازی

مطالعه بیشتر