دانلود فایل تاثیرات و فواید تای چی بر کودکان ppt

دانلود فایل تاثیرات و فواید تای چی بر کودکان ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
313kb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل تاثیرات و فواید تای چی بر کودکان ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل با کیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت تاثیرات و فواید تای چی بر کودکان با فرمت ppt در ۱۸ اسلاید قابل ویرایش می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن :

محتوای اسلاید ۲

تای چی چوان یا نهایت برتر یکی از زیباترین و محبوب ترین هنر های رزمی در چین و کل جهان است . این هنر که با نگرش عمیق فلسفی شکل گرفته با کمک ایجاد چرخش انرژی و مهارت های تمرکزی -تعادلی و تسلط بر انرژی درونی ( انرژی چی یا انرژی بایو الکترومغناطیس درون بدن انسان ) یکی از قدرتمندترین سبکهای رزمی در جهان می باشد . در این هنر ماهیچه ها نقش زیادی ایفا نمی کنند و سعی در رها کردن کل بدن است که انرژی بتواند در بدن جاری شود و در موقع مناسب بتوان از آن برای دفاع یا حمله استفاده کرد.

محتوای اسلاید ۵

هدف  های اجرای تمرینات تای چی بر کودکان:

۱٫ تصحیح و اموزش صحیح راه رفتن برای کودکا

۲٫ ایجاد تنفس صحیح (شکمی)در کودکان
۳٫ آگاهی پیدا کردن کودکان نسبت به اعضای بدن
۴٫ ایجاد حفظ تعادل و آرامش ذهنی و کاهش هیجانات کاذب
۵٫ ایجاد تعادل بین نیمکره راست و چپ مغز

محتوای اسلاید ۱۸

ورزش تای چی به دلیل داشتن ویژگی های خاص خود از جمله توجه خاص بروی سیستم تعادلی بدن،صحیح راه رفتن ، توجه کردن به اعضای بدن و از همه مهم تر گروهی کار کردن بچه ها در کنار مربی باعث از بین رفتن بسیاری از این اختلافات می شود . به علاوه اینکه مربی تای چی کودکان جناب آقای محمد اسماعیلی تمامی تمرینات تای چی را در قالب بازی های ساده حرکتی که کاملا برای بچه ها ملموس و لذت بخش است اجرا می نمایند که این مسئله بسیار ارزشمند می باشد.

مطالعه بیشتر