دانلود کارورزی ۳ فرم الف – ج دانشگاه فرهنگیان

دانلود کارورزی ۳ فرم الف – ج دانشگاه فرهنگیان
نوع فایل
pdf+word
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کارورزی ۳ فرم الف – ج دانشگاه فرهنگیان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود کارورزی ۳ فرم الف – ج دانشگاه فرهنگیان کلاس دوم ابتدایی می باشد که با فرمت word و pdf با کیفیت عالی تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

گزارش کارورزی ۳ فرم الف_ب_ج دانشگاه فرهنگیان

هدف (چالش ذهنی) کارورز

انتظار دارم . . . این اولین جلسه ای است که برای کارورزی به مدرسه صاحب الزمان می روم . و به نوعی این مدرسه دوره ی اول دبستان و شامل کلاس های اول ،دوم و سوم  می باشد ، برایم  تدریس در دوره اول تجربه ی تازه ایست . دوست دارم در این جلسه با دانش آموزان کلاسی که قرار است به آن بروم ، آشنا شوم و ارتباط دوستانه و صمیمانه ای برقرار کنم .

دوست دارم دوره جدیدی را در این مرحله تجربه نمایم و اطلاعات و دانسته های خود را ارتقا بخشم.اگر بتوانم می خواهم این کارورزی را در کلاس اول یا دوم  بگذرانم .

پیش بینی ها

جلسه اول می باشد و پیش بینی صورت نگرفته و فقط این جلسه بیشتر جهت آشنایی با دانش آموزان و فضای مدرسه و کلاس می باشد. پیش بینی می شود با توجه به تجربه ای که دارم بتوانم خیلی زود با بچه صمیمی و آشنا شوم.

رخدادها/وقایع

در این جلسه من برای اولین بار وارد کلاس دوم (۲۰۱) شدم . معلم آن خانم هاشمی (معلم هنر) بود . چند دقیقه ای از کلاس می گذشت و با ورود من به کلاس ، معلم بر پا داد و من با ایشان و بچه های کلاس به سلام و احوالپرسی پرداختم . معلم داشت برای بچه ها در مورد نقاشی  که قرار است بکشند توضیح می داد. در پایان نیز که من داشتم نقاشی های  بچه ها را بررسی می کردم زنک خورد.

تاملات

در نگاه اول معلم خوب و مهربانی به نظر می آمد . با بچه ها در حین نقاشی کشیدن به شوخی می پرداخت که به نظر من این شیوه برای زنگ هنر که باید ساعتی مفرح برای دانش آموزان باشد بسیار موثر می باشد.

مطالعه بیشتر