دانلود فایل اصول و روش های داده کاوی با فرمت ppt

دانلود فایل اصول و روش های داده کاوی با فرمت ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
565kb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل اصول و روش های داده کاوی با فرمت ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل اصول و روش های داده کاوی DATA MINIG می باشد که با فرمت ppt در ۱۸ صفحه قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

مفید برای رشته های

  • مهندسی کامپیوتر
  • فناوری اطلاعات
  • مهندسی صنایع
  • مهندسی عمران

در اغلب مسائل، وجود حجم زیاد داده ها، منجر به ایجاد اشکالات جدی در امر شناسایی و کشف روابط و الگوهای پنهان در این داده ها شده است. دانش داده کاوی با هدف فراهم آوردن روش هایی برای پردازش هوشمند حجم زیاد داده ها و استخراج روال ها و قوانین حاکم بر آن ها، مطرح شده است. روش های داده کاوی در گستره وسیعی از کاربردهای مختلف و اصولا در هر جا که با مساله تجزیه و تحلیل اطلاعات مواجه هستیم، قابل استفاده است.

بخشی از متن پاورپوینت اصول و روش های داده کاوی:

چرا داده کاوی ؟
دو پرسش مهم

۱- داده کاوی چیست ؟

انواع داده : داده های جدول یا رابطه ای ، گرافها (مثل وب)  و شبکه های اجتماعی (شبکه) ، داده های تصویری ، داده های زمانی ، داده های ویدئویی ، فضایی  و …..

۲-  ضرورت استفاده از آن در کاربردهای مختلف چیست ؟

* در عصر انفجار اطلاعات هستیم  و در حال غرق شدن در اطلاعات ، اما نیازمند به دانش از آن هستیم . با گسترش وب با حجم انبوهی از اطلاعات در حوزه های تجاری ، خبری ، علمی ، اجتماعی و…..  روبرو هستیم.

*باید راهی برای پردازش اطلاعات بدست بیاوریم و به دنبال تکنیک های خودکار یا غیر خودکار باشیم.

* بنابراین هر جا که داده هایی در اختیار است و باید بررسی شود ، دانش به دست می آید و ما با داده کاوی مواجه هستیم.

مطالعه بیشتر