دانلود جزوه وکسلر ۴ تهران نسخه کامل با فرمت ورد

دانلود جزوه وکسلر ۴ تهران نسخه کامل با فرمت ورد
نوع فایل
word
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه وکسلر ۴ تهران نسخه کامل با فرمت ورد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه وکسلر ۴ تهران نسخه کامل با فرمت ورد می باشد که با فرمت word در ۸۵ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه وکسلر ۴ تهران نسخه کامل با فرمت ورد شامل :

مقیاسهای هوشی وکسلر

اندازه گیری هوش: موافقان در برابر مخالفان

تاریخچه و گسترش

جدول ۱-۵٫ تغییرات عمده در WAIS-IV

جدول ۲-۵ دسته بندی خرده آزمون های  WAIS-IV

جدول ۳-۵. تغییرات عمده در WISC-IV

جدول ۴-۵٫ دسته بندی خرده آزمون ها و نمایه های WISC-IV نماید

دانلود بهترین جزوه وکسلر ۴ 

اعتبار و روایی

اعتبار و روایی WAIS-IV

محاسن و محدودیتها

کاربرد در گروه های مختلف

معنای نمرات هوش بهر (IQ)

احتیاط ها و خط مشیهای اجرا

و…

بخشی از متن جزوه وکسلر ۴ :

مقیاسهای هوشی وکسلر

مقیاسهای هوشی وکسلر آزمون های هوشی مرکب هستند که در قالب یک مجموعه آزمون قرار گرفته اند و به صورت فردی اجرا می شوند. آنها زمینه های مختلف توانایی های هوشی را اندازه می گیرند و موقعیتی را به وجود می آورند که در آن برخی جنبه های شخصیت را نیز می توان مشاهده کرد.

نسخه کامل جزوه وکسلر ۴

آخرین نسخه از مقیاسهای هوشی وکسلر (WAIS-IV ) و ( WISC-IV) یک سنجش کلی یا «تمام عیار از هوش» و همچنین نمرات شاخص های خاص که می توان با استفاده از ترکیب های متفاوت خرده آزمون ها محاسبه کرد، ارائه می کنند. مقیاس های هوشی وکسلر از بهترین آزمونهای روانشناختی هستند چرا که از مشخصه های روان سنجی خوب برخوردارند و اطلاعات مناسبی در باره ی آزمون دهندگان به دست می دهند. درنتیجه، این مقیاس ها به یکی از متداول ترین آزمون ها درکار بالینی تبدیل شده اند (آرچر، بوفینگتون – ولوم، استردنی و هندل، ۲۰۰۶؛ کامارا، ناتان و پونت، ۲۰۰۰؛ واتکینز، کامپبل، نیبردینگ و هالمارک، ۱۹۹۵).

دانلود جزوه وکسلر ۴ با کیفیت عالی

اندازه گیری هوش: موافقان در برابر مخالفان

اندازه گیری هوش، تاریخی بحث برانگیز داشته و گاهی با سوء برداشت و کاربرد نابجا همراه بوده است (بارتولومی، ۲۰۰۶؛ دی. فلاناگان و هریسون، ۲۰۰۵؛ وینبرگ، ۱۹۸۹). دامنه انتقادها از اتهامات اخلاقی در مورد برچسب زدن به افراد تا سوگیری فرهنگی و حتی اتهام هایی در مورد سوء استفاده آشکار از نمره های هوش را در برمی گیرد. اگرچه انتقادهایی را می توان به اندازه گیری هوش وارد کرد، اما همچنین مزیت هایی را می توان به آن نسبت داد.

مطالعه بیشتر