دانلود فایل روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی پایه چهارم درس ۱۲

دانلود فایل روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی پایه چهارم درس ۱۲
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی پایه چهارم درس ۱۲

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی پایه : چهارم درس: روزی برای تمام بچه ها(درس ۱۲) می باشد که با فرمت ppt در ۱۵ اسلاید بسیار مفید و ارزنده تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

قسمتی از پاورپوینت روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی:

مقدمه:

تمام تلاش و کوشش انسان برای ایجاد اجتماعی آرام و زندگی در جامعه ای است که همه چیز در آن زیبا باشد. انسان ها همیشه در آرزوی رسیدن به جامعه ای هستند که خواسته های معقول در آن وجود داشته باشد و این جز با ظهور امام زمان و تشکیل دولت ایشان ممکن نخواهد بود.
حضرت مهدی  شرایط و عوامل اصلی صلاح وشایستگی، عدالت و دادگری، رفاه، قانون شناسی، تعهد پذیری، مهرورزی، محبت، ایثار، فداکاری و … را در سطح جامعه فراهم می کند. در دوران آن حضرت دیگر هیچ اثری از جهل، کمبود، فقر، تهی دستی و … نیست.
در آن زمان مدینه فاضله ای تشکیل می شود که در طول تاریخ بی نظیر است.در این درس دانش آموزان با گفت و گویی که با معلم خود دارند، با وضعیت متفاوتی که کودکان جهان در اثر ظلم و بی عدالتی به آن مبتلا هستند، آشنا می شوند.

روش تدریس تعلیمات دینی دوره ابتدایی پایه چهارم درس ۱۲

نمونه هایی که در درس انتخاب شده اند از نیازهای اولیه و ملموس برای کودکان است تا به آسانی بتوانند با آن ارتباط پیدا کنند.در ادامه به آنها یادآوری می شود که تبعیض و ستم روزی به پایان می رسد که امام زمان ظهور کنند تا در نهایت با مشتاق کردن  دانش آموزان نسبت به ظهور امام زمان و جلب توجه آنها به تلاش هایی که می توانند برای تحقق این امر  انجام دهند، اهداف اصلی این درس محقق می گردد.

نکته: پیشنهاد می شود با توجه به پیمانه ای بودن آموزش درس هدیه های آسمان،در صورت امکان این  درس در زمان ولادت امام زمان  تدریس شود.

مطالعه بیشتر