دانلود خلاصه کتاب اصول و مبانی کارآفرینی مهدی سعیدی کیا

دانلود خلاصه کتاب اصول و مبانی کارآفرینی مهدی سعیدی کیا
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب اصول و مبانی کارآفرینی مهدی سعیدی کیا

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین خلاصه کتاب اصول و مبانی کارآفرینی مهدی سعیدی کیا با فرمت pdf در ۱۲۴ صفحه می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود خلاصه کتاب اصول و مبانی کارآفرینی مهدی سعیدی کیا

خلاصه کتاب اصول و مبانی کارآفرینی:

اصول کارآفرینی و ویژگی کارآفرینان

خلاقیت و نوآوری

مدیریت کسب و کارهای کوچک

فرهنگ کسب وکار

طرح تجاری

تعاریف کارآفرینى

در قرن شانزدهم میلادى واژه فرانسوى Entreprendre کارآفرینى اولین بار براى افرادى به کار برده شد که در ماموریت هاى نظامى خود را به خطر مى انداختند .
بعدها این واژه به آسانى اطلاق شد که مخاطره یک فعالیت اقتصادى را مى پذیرفتند و آن را سازماندهى، تقبل و اداره مى آردند.

« ژان باتیست سى » اولین کسى بود که بر نقش حیاتى کارآفرینان در جابجایى منابع اقتصادى براساس اصول بهره ورى تأکید کرد. ژان باتیست سى »کارآفرینى را مختص فردى مى دانست که منابع اقتصادى را از یک حوزه ى داراى بهره ورى و سود پایین به حوز ه ى داراى بهره ورى و سود بالاتر منتقل مى کرد.

« مک آله لند » تعریف گسترده ترى از کارآفرینى بیان مى آند و فرآیندکارآفرینى را فراتر از شغل و حرفه، بلکه یک شیوه ی زندگى تعبیر مى نماید؛ به طورى که خلاقیت و نوآورى، عشق به کار و تلاش مستمر، پویایى، مخاطره پذیرى، آینده نگرى، ارزش آفرینى، آرمان گرایى، فرصت گرایى، نیاز به پیشرفت و مثبت اندیشى، زیر بنا و اساس زندگى کارآفرینانه مى باشد؛ در این زندگى شکست به معنای پله اى براى بالا رفتن و موقعیتى براى آموختن است . در دنیای کارآفرینی شکست، تصور ناقصى از واقعیت مبهمی است که در هدف وجود دارد؛ واقعه اى که هنوز فواید آن تبدیل به سود نشده است . در این زندگى پول انگیز هى اصلى و اولیه ی فعالیت هاى اقتصادى نیست،…

مطالعه بیشتر