دانلود فایل کلیات آموزش ریاضی درس مبانی ریاضی دوره ابتدایی با فرمت ppt و word

دانلود فایل کلیات آموزش ریاضی درس مبانی ریاضی دوره ابتدایی با فرمت ppt و word
نوع فایل
ppt + word
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل کلیات آموزش ریاضی درس مبانی ریاضی دوره ابتدایی با فرمت ppt و word

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل تحقیق کلیات آموزش ریاضی درس مبانی ریاضی دوره ابتدایی می باشد که با فرمت ppt و word تهیه و تنظیم گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کلیات آموزش ریاضی:

فرایند شکل گیری مفاهیم ریاضی

اصول آموزش ریاضی در دوره ی ابتدایی در ایران

۱٫اصول آموزش ریاضی در دوره ی ابتدایی در ایران و مقایسه با سایر کشورها

اموزش ریاضی در ژاپن

کلاس های درس ریاضی در دوره ابتدایی ژاپن بیشتر از قاعده و قالب مشخّصی پیروی می کنند و تا حدود زیادی از فرایند تعریف شده و قابل پیش بینی تشکیل شده اند.این گونه کلاس ها معمولا با طرح یک مسئله از سوی معلم آغاز می شوند. مسئله ای که معلم برای ایجاد انگیزه تفکر در دانش آموزان آن را در طرح درس خود آورده است.

سپس دانش آموزان دقایقی برای یافتن پاسخ مسئله به تنهایی یا به کمک یک دیگر به تفکر می پردازند. پس از این که بیشتر آنان حداقل یک راه حل مشخص را برای مسئله پیدا می کنند، بحث پیرامون راه های مختلف حل مسئله آغاز می شود..

معلم از بعضی از دانش آموزان می خواهد تا به ترتیب پای تخته سیاه بیایند و روش خود را برای حل مسئله توضیح دهند. پس از توضیح هر یک از دانش آموزان، معلم از آنها می خواهد تا نظر  خود را درباره راه حل های ارائه شده بیان کنند و دانش آموزان به طور آشکار در اظهار نظر در اثبات یا نفی راههای ارائه شده می پردازند.

پس از بیان راه حل های مختلف در ارتباط با مسئله مطرح شده، معلم از دانش آموزان می خواهد تا راه حل های ارائه شده را با یک دیگر مقایسه و با محتوای کتاب درسی تطبیق دهند. در این مرحله است که دانش آموزان کتاب های درسی خود را می گشایند و راه حل های خود را با آنچه در کتاب بیان شده است، مقایسه می کنند…

مطالعه بیشتر