دانلود پاورپوینت درس جغرافیای جهانگردی ایران پیرامون آداب سفر در اسلام

دانلود پاورپوینت درس جغرافیای جهانگردی ایران پیرامون آداب سفر در اسلام
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس جغرافیای جهانگردی ایران پیرامون آداب سفر در اسلام

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین و باکیفیت ترین پاورپوینت درس جغرافیای جهانگردی ایران (آداب سفر در اسلام) : سفر مذهبی به کشور پاکستان می باشد که با فرمت ppt در ۲۶ اسلاید قابل ویرایش بهمراه تصاویر تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت درس جغرافیای جهانگردی ایران:

پاکستان با نام رسمی جمهوری اسلامی پاکستان کشوری در جنوب غربی آسیاست پایتخت آ ن اسلام آباد میباشد.زبان رسمی ان اردو است اما انگلیسی زبان رسمی در قانون اساسی پاکستان ودر تجارت وهمچنین طبقه خاص وتحصیل کرده به کار میرود.

جمعیت:۱۹۹/۰۸۵/۸۴۷ نفر

واحد پول:روپیه پاکستان

ششمین کشور پرجمعیت دنیاست ودر سال ۱۹۴۷ به عنوان یک دولت وکشور جدید از هند مستقل شد

نام پاکستان یعنی سرزمین پاکی

شعار ملی:یکپارچگی انضباط  ایمان استوار

این کشور در جنوب مرز آبی هزار کیلومتری با دریای عمان دارد واز غرب با ایران ازشمال با افغانستان از شرق با هندوستان واز شمال شرق با جمهوری خلق چین هم مرز است.

پهناوری پاکستان معادل مجموع پهناوری کشورهای فرانسه وانگلستان است.

آب وهوا :زمستانهای سرد وتابستانهای گرم در شمال وآب وهوای معتدل در جنوب که متأثر از تأثیر اقیانوس هند است.

تقسیمات کشوری:پاکستان از پنج ایالت ,یک منطقه خودمختار قبایلی{رنگ سبز},یک منطقه فدرال پایتخت {اسلام آباد},ودو منطقه جامو و کشمیر{فیروزه ای رنگ}تشکیل شده.

شهرهای بزرگ پاکستان:کراچی بزرگترین ومهمترین شهر وبندر پاکستان است ,لاهور ,راولپندی پیشاور ,ایالت جامووکشمیر واسلام آباد است

ناحیه کشمیر مورد ادعای هندوستان وپاکستان است.

دین:۹۶ درصد جمعیت کشور مسلمان میباشد که ۸۰درصد آنها سنی و۱۹درصد آنها شیعه هستند.

پرچم:پرچم ملی پاکستان از رنگ سبز با یک هلال سفید ویک ستاره پنج پر تشکیل شده.زمینه سبز رنگ  نشانه صلح ونیکبختی,هلال پرچم نشانگر دانش وروشنایی ورنگ سفید نشانه حفظ حقوق اقلیت هاست.

پوشش:لباس مردان شیروانی ولباس زنان قیمض نام دارد….

مطالعه بیشتر