دانلود تحقیق پاورپوینت درس آداب سفر در اسلام

دانلود تحقیق پاورپوینت درس آداب سفر در اسلام
نوع فایل
ppt
حجم فایل
15mb
نویسنده
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود تحقیق پاورپوینت درس آداب سفر در اسلام

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود تحقیق پاورپوینت درس آداب سفر در اسلام موضوع: ماه رمضان در کشور هندوستان می باشد که با فرمت ppt در ۷۴ اسلاید قابل ویرایش بهمراه تصاویر تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

تحقیق پاورپوینت درس آداب سفر در اسلام

کشور هند با نام رسمی جمهوری هند، بخشی از شبه قاره هند است. این کشور با ۳/۳ میلیون متر مربع مساحت، از نظر وسعت، هفتمین کشور جهان و با بیش از ۱/۲ میلیارد نفر، دومین کشور پرجمعیت جهان است.

هند از شمال غرب با کشورهای افغانستان و پاکستان، از شمال با کشورهای چین، بوتان و نپال و از شرق با میانمار وبنگلادش هم‌مرز است و از جنوب به آب‌های اقیانوس هند می‌پیوندد.

پرچم ملی کشور هند

یک پرچم مستطیلی شکل با سه نوار به رنگ های زعفرانی هندی، سفید و سبز است که در وسط آن ها یک چرخ با ۲۴ پره واقع شده

پرچم سه رنگ هند به طور ویژه از ترکیب یک پارچه ی کتانی و ابریشمی دست دوزی شده دوخته می شود که «خادی» نام دارد. این پارچه در طول دوران مبارزه برای استقلال هند توسط مهاتما گاندی رواج داده شد. ساخت پرچم هند با هر پارچه ی دیگری جرم محسوب شده و ممکن است تا ۳ سال زندان برای خاطی در نظر گرفته شود.

معنای بخش های متفاوت پرچم هند

رنگ زعفرانی نماد شجاعت و فداکاری، رنگ سفید نماد راستی و پاکی و رنگ سبز نیز نماد ایمان، باروری و رشد است.

جاذبه های گردشگری هند

قلعه سرخ

مسجد جامع دهلی

تاج محل

قطب منار

آرامگاه همایون

درگاه حضرت نظام الدین

بنای یادبود مهاتما گاندی

دروازه هند

معبد مارادشوار

چهارمنار

مطالعه بیشتر