دانلود جامع ترین جزوه شیمی پلیمر دانشگاه امیرکبیر

دانلود جامع ترین جزوه شیمی پلیمر دانشگاه امیرکبیر
نوع فایل
pdf
حجم فایل
36mb
نویسنده
دسته بندی
7,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین جزوه شیمی پلیمر دانشگاه امیرکبیر

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل pdf و جزوه دستنویس شیمی پلیمر دانشگاه امیرکبیر ، دانشکده مهندسی نساجی می باشد که در ۱۲۵ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

جزوه حاضر، جزوه شیمی پلیمر دانشگاه امیرکبیر، دانشکده مهندسی نساجی بوده و جزوه بسیار کاملی برای یادگیری درس می باشد و کلیه مباحث مربوط به پلیمرها و انواع پلیمریزاسیون توضیح داده شده است.

شیمی پلیمر، شاخه ای از علم شیمی است که بررسی خواص فیزیکی، مکانیکی و شیمیایی پلیمرها را شامل می شود. پلیمرها از زمان های دور با ما بوده و بسیاری از پایه های ساختمانی زندگی را شکل داده اند. تمام موجودات زنده شامل: حیوانات، گیاهان و… از پلیمرها شکل گرفته اند. از اواسط قرن بیستم بشر ماهیت واقعی پلیمرها را کشف کرد و مطالعات فراوانی بر روی پلیمرها آغاز شد.

پلیمرها اغلب ویژگی های جالب و منحصر به فردی را از خود نشان می دادند که دامنه کاربردی آن ها را بسیار گسترش داد. سالانه میلیون ها تن از پلیمرها در سراسر جهان تولید می شود که در صنایع مختلف (خودروسازی، ساختمان سازی، نفت و پزشکی) با فناوری پیشرفته مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرند.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر