حل تمارین ترمودینامیک آماری تالیف مک کواری

حل تمارین ترمودینامیک آماری تالیف مک کواری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
8,900 تومان

توضیحات فایل:

حل تمارین ترمودینامیک آماری تالیف مک کواری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود حل تمارین ترمودینامیک آماری تالیف مک کواری می باشد که با فرمت pdf در ۱۶۰ صفحه (نسخه تایپ شده) تهیه و تدوین گردیده است . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود حل تمارین ترمودینامیک آماری تالیف مک کواری

مکانیک آماری یکی از زیبا ترین و کارآمد ترین شاخه های علوم پایه به ویژه فیزیک و شیمی می باشد که ارتباط بین مکانیک کوانتومی و مکانیک کلاسیک را برقرار می سازد. با توجه به اینکه کتاب مکانیک و ترمودینامیک آماری تالیف پرفسور مک کواری یکی از بهترین منابع در این زمینه است که مفاهیم بنیادی را با بیانی شیوا و با یک سیر منطقی ارائه می دهد و از طرف دیگر به عنوان کتاب مرجع در اکثر دانشگاه ها تدریس می شود لذا حل مسائل مکانیک و ترمودینامیک آماری در راستای چنین هدفی تدوین گردید.این فایل شامل حل کامل مسائل فصل های فصل های ۱،۲،۳،۴،۵،۶،۸،۱۰ مکانیک و ترمودینامیک آماری مک کواری قابل استفاده دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیک، شیمی و بویژه داوطلبان آزمون های دوره دکتری می باشد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر