دانلود پاورپوینت درس اصول و توانبخشی دستگاهها با عنوان الکتروتراپی

دانلود پاورپوینت درس اصول و توانبخشی دستگاهها با عنوان الکتروتراپی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
313kb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس اصول و توانبخشی دستگاهها با عنوان الکتروتراپی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل تحقیق پاورپوینت درس اصول و توانبخشی دستگاهها با عنوان الکتروتراپی می باشد که با فرمت ppt در ۱۰ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست پاورپوینت درس اصول و توانبخشی دستگاهها با عنوان الکتروتراپی:

چگونگی عملکرد و درمان در الکتروتراپی

مزایای الکتروتراپی

روش های الکتروتراپی

اولتراسوندتراپی

مگنت تراپی

تحریکات الکتریکی TENS

معایب الکتروتراپی

عوارض الکتروتراپی

محتوای اسلاید ۲

الکتروتراپی یک نوع درمان است که در آن از پالس‌های الکتریکی ضعیف برای ترمیم بافت، تحریک عملکرد اندام‌ها و افزایش احساس و قدرت عضله استفاده می‌شود. الکتروتراپی یک روش درمانی است که در آن از تحریک الکتریکی با هدف کاهش علائم درد و ناراحتی از طریق دستکاری عملکرد اعصاب فعال در مکانیزم درد و یا سیستم ایپوئیدی استفاده می‌شود.

روش‌های مختلف مورد استفاده برای این درمان با مکانیزم‌های فیزیولوژیک متفاوت افراد ارتباط دارد. به این ترتیب اثربخشی الکتروتراپی با توجه به سطح و نوع درد و ناراحتی بیمار متفاوت است، اما تحقیقات انجام شده در این رابطه نشان می‌دهند هنگامی که از این روش به نحو درست استفاده شود، امکان کاهش چشمگیر درد و ناراحتی بیمار در نتیجه آن وجود دارد.

محتوای اسلاید ۷

الکتروتراپی برای چه افرادی لازم است؟

این روش درمانی به بهبود عوارض، آسیب ها و بیماری های بسیاری کمک می کند و مناسب افرادی می باشد که دچار عارضه های اسکلتی و استخوانی جدی شده اند و یا می خواهند از بروز آسیب های جدی تر جلوگیری کنند. افراد در سنین مختلف، افرادی که دچار شکستگی های شدید شده اند، افرادی که فعالیت های ورزشی حرفه ای و سنگین انجام می دهند..

مطالعه بیشتر