دانلود پاورپوینت عایق های صوتی، رنگ ها (بلکا، مولتی کالر، میکروسمنت)

دانلود پاورپوینت عایق های صوتی، رنگ ها (بلکا، مولتی کالر، میکروسمنت)
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت عایق های صوتی، رنگ ها (بلکا، مولتی کالر، میکروسمنت)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پروژه پاورپوینت عایق های صوتی، رنگ ها (بلکا، مولتی کالر، میکروسمنت) می باشد که با فرمت ppt در ۳۲ اسلاید قابل ویرایش بهمراه تصاویر تهیه و تدوین گردیده است در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت عایق های صوتی، رنگ ها (بلکا، مولتی کالر، میکروسمنت):

عایق صوتی:

عایق صوتی از جمله نیازهای ضروری در دنیای پر هرج و مرج امروزی است و در واقع آن را می توان به عنوان سدی مقاوم در برابر انعکاس و انتقال صوت دانست.

-یک عایق خوب باید از چگالی مناسب بهره مند باشد تا بتواند حالت اکوستیک خود را حفظ نماید.

-عایق های صوتی از لحاظ نوع و کاربرد و عملکرد در فضایی داخلی به دو دسته تقسیم می شوند:

۱- مانعی در برابر سروصدا و نویزهای محیطی عمل می کند و تا حد زریادی مانع ورود و خروج آن می شود.

۲- به منظور جذب امواج صوتی موجود در فضایی داخلی و جلوگیری از انعکاس آن صورت می گیرد.

انواع عایق براساس نوع عملکرد: فوم الکلی پی اس- ورقه های یونولیتی- فوم اسپری شونده پلی یورتان- فوم بازیافتی ریباند- فوم های عایق لوله- عایق صوتی روکار- فوم شانه تخم مرغی- فوم فشوال یا هرمی- عایق های دکوراتید.

* فوم اکس پی اس (xps) : فوم اکس پی اس علاوه بر عایق صوتی عایق حرارتی و رطوبتی نیز به شمار می رود استحکام و طول عمر آن بالاست و وزن بسیار کمی دارد.

ورقه های یونولیتی: این محصول در مرحله سفت کاری به سازه اضافه می شود و جز عایق های صوتی مناسب برای جذب صدا به شمار می رود و وزن این محصول بسیار کم است و بار اضافی به ساختمان اضافه نمی کند….

مطالعه بیشتر