پاورپوینت مکمل های غذایی برای کاهش وزن در ۴۵ اسلاید قابل ویرایش

پاورپوینت مکمل های غذایی برای کاهش وزن در ۴۵ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
5mb
نویسنده
7,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت مکمل های غذایی برای کاهش وزن در ۴۵ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت مکمل های غذایی برای کاهش وزن با فرمت ppt در ۴۵ اسلاید قابل ویرایش می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای دانلود پاورپوینت مکمل های غذایی برای کاهش وزن ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۱۳

در کل بر اساس یافته ها و پیشینه موجود مشخص می‌شود که افدرین گیاهی همراه با کافئین یا با کافئین و آسپرین کارآیی لازم برای ایجاد کاهش وزن ملایم را در بزرگسالان دارای اضافه وزن دارد، با این حال این افراد نباید هیچ گونه زمینه عوارض قلبی و عروقی و مغزی عروقی را دارا باشند. با عنایت به موارد مربوط به سلامتی و با در نظر گرفتن اینکه بسیاری از افراد ممکن است از عوارض و خطرات احتمالی ناشی از مصرف افدرا و کافئین گیاهی مطلع نباشند (البته در افراد دارای زمینه بیماری های مذکور و مستعد به ابتلا) لذا توصیه می شود که قبل از هرگونه مصرف این مواد با یک پزشک مشورت شود.

محتوای اسلاید ۲۴

پرتقال ترش

در نهایت بر اساس مطالعات و پژوهش‌های موجود کارایی و تاثیر پرتقال ترش بر کاهش وزن چندان روشن نیست.

به علاوه، با توجه به اینکه اطلاعات و داده ها در مورد بی خطر بودن این محصولات محدود می باشد، لذا افرادی با زمینه قبلی مشکلات قلبی و فشار خون باید قبل از مصرف مکمل های کاهش وزن حاوی پرتقال ترش ،با احتیاط بیشتری عمل کنند، زیرا پرتقال ترش معمولاً در ترکیبات گیاهی حاوی چندین محرک CNS دیگر استفاده می‌شود.

به علاوه، مطالعات بیشتری برای تعیین محتوای انواع ایزومرهای آن (m-وp- ) در محصولات مختلف مورد نیاز است. بدیهی است که خریداران این محصولات باید به انواع مختلفی از سینفرین که تولیدکنندگان ممکن است در محصولات کاهنده وزن استفاده کنند، توجه بیشتری داشته و با احتیاط عمل کند این موضوع در مورد محصولاتی که در لیست FDA نبوده یا مجوزFDA را قبل از تولید و فروش دریافت نکرده اند حساسیت بسیار بیشتری را می طلبد.

مطالعه بیشتر