دانلود پاورپوینت تاریخچه فوتسال در ۳۱ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت تاریخچه فوتسال در ۳۱ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت تاریخچه فوتسال در ۳۱ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپوینت تاریخچه فوتسال در ۳۱ اسلاید قابل ویرایش مربوط به درس تاریخ تربیت بدنی که از چند منبع معتبر با رعایت اصول نگارش و ترکیب بندی، تهیه و گردآوری شده است در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت تاریخچه فوتسال:

مقدمه

فوتسال به بازی فوتبال درون سالن، گفته می‌شود. این رقابت‌ها در زمینی به ابعاد زمین بسکتبال، در محل‌های سرپوشیده و یا در محل باز و بدون دیوار و حصار انجام می‌گیرد. فوتسال FUTSAL))، واژه بین‌المللی برای این رشته ورزشی است. این واژه برگرفته از لغات اسپانیایی   FUTbol و – SALA به معنی درونی یا درون سالن – است.

و….

آشنایی با فوتسال همراه قوانین

فوتسال چیست؟فوتسال ورزشی باتوپ شبیه فوتبال است که در محوطه کوچکتر انجام می شود و به خاطر فضای کمتر دارای تحرک بیشتر است .فوتسال با داشته بیشتر به نوعی فوتبالی سرعتی است با پیش نیازهای اختصاصی از جمله تکنیکهای پایه تاکتیک ها چرخش ها که زیر مجموعه سیستم بازی است و انواع سیستمهای دفاعی فوتسال که با براساس سیستم حمله حریف اتخاذ میشود و با سیستم دفاعی واحدی که برای مقابله با انواع سیستم اتخاذ گردد که مبتنی برفضاست.

پاورپوینت تاریخچه فوتسال

فوتسال دارای سیستمهای حمله اختصاصی ازجمله

۱٫۲٫۱

۲٫۲

۰٫۴

۱٫۳

تاریخچه فوتسال

منشا شکل گیری فوتسال به شهر مونته ویدئوی اوروگوئه باز می‌گردد. در سال ۱۹۳۰، ژوان کارلوس سریانی، فوتبال ۵ نفره را برای مسابقات جوانان در YMCA پی‌ریزی کرد. فوتسال به سرعت در آمریکای‌جنوبی بخصوص برزیل محبوبیت پیدا کرد. بسیاری از بازیکنان بزرگ و مشهور فوتبال برزیل، از طریق کسب مهارت‌های رشته ورزشی فوتسال، سبک‌ها و متدهای خود را در رشته فوتبال گسترش دادند و این موضوع زمینه مطرح شدن آنها را به عنوان بازیکنان بزرگ فوتبال فراهم کرد. بازیکنانی مانند پله، زیکو، به‌به‌تو و سایر ستاره‌های فوتبال برزیل مهارت‌های خود را از طریق بازی در زمین‌های فوتسال و شرکت در این رشته ورزشی ترقی دادند. از آن هنگام، برزیل راه خود را به سوی مطرح شدن به عنوان قطب اصلی فوتسال جهان در پیش گرفت و اکنون مسابقات این رشته ورزشی تحت حمایت فیفا در سراسر جهان بر‌گزار می‌شود.

مطالعه بیشتر