فایل pdf بیهوشی و بیماری های همراه با کیفیت عالی

فایل pdf بیهوشی و بیماری های همراه با کیفیت عالی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
9,900 تومان

توضیحات فایل:

فایل pdf بیهوشی و بیماری های همراه با کیفیت عالی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین دانلود فایل pdf بیهوشی و بیماری های همراه می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود فایل pdf بیهوشی و بیماری های همراه

بیهوشی و بیماری‌های همراه در ۲۲ فصل خلاصه تشخیص و درمان این ‌بیماری‌ها را به طور فشرده و کاملا به روز شرح داده و در خاتمه مراقبت بیهوشی از این بیماران و کلید مراقبت مخصوص از آنها را در اختیار قرار می‌دهد، که جوابگوی احتیاج به اطلاعات وسیع و انفجاری است که در رشته پزشکی عمومی در قبل و حین بیهوشی لازم می‌باشد.

سه عنوان بیهوشی ، بی حسی و بی دردی همگی رساننده ی یک مفهوم هستند که در زبان لاتین با اصطلاح ( ANESTHESIA ) خوانده می شود. خود واژه ی متشکل از دو بخش (AN) به معنای بدون و (ESTHESIA) به معنای حس می باشد . در ادامه می خواهیم با بیهوشی عمومی بیشتر آشنا شویم.

انواع بیهوشی برای جراحی

  • بیهوشی موضعی ( بی حسی موضعی ) : این نوع بیهوشی برای جلوگیری درد از یک ناحیه بدن استفاده می شود و در این نوع بی هوشی بیمار هوشیار می باشد از این نوع بیهوشی اغلب برای جراحی های کوچک است که این بی حسی به نقطه مورد نظر تزریق می شود .
  • بی حسی منطقه ای : همان طور که از اسمش مشخص است باید منطقه ایی را که باید جراحی شود ، بی حس کنند. این نوع بی حسی بر روی منطقه ای از اعصاب بیمار تاثیر می گذارد.لازم به ذکر است که این نوع بیهوشی بستگی به نوع جراحی و وضعیت بیمار دارد.

انواع بی حسی های منطقه ایی :

۱- نخاعی : معمولا برای نواحی لگن ، مقعد ، شکم استفاده می شود . این روش اغلب در مایع نخاع در کمر تزریق می شود که باعث بی حسی در قسمت کمر به پایین فرد می شود و امروزه اغلب برای سزارین از این روش استفاده می شود…..

فهرست مطالب دانلود فایل pdf بیهوشی و بیماری های همراه

فصل اول: بیماری‌های ایسکمی قلب
فصل دوم: بیماری‌های دریچه‌ای قلب
فصل سوم: بیماری‌های مادر زادی قلب
فصل چهارم: اختلالات سیستم هدایتی و ریتم قلب
فصل پنجم: هیپرتانسیون شریانی سیستمیک و ریوی
فصل ششم: نارسایی قلبی و کاردیومیوپاتی ها
فصل هفتم: بیماری‌های پریکاردی و ترومای قلبی
فصل هشتم: بیماری‌های عروقی
فصل نهم: بیماری‌های تنفسی
فصل دهم: بیماری‌های سیستم عصبی
و….

مطالعه بیشتر