دانلود خلاصه کتاب اندیشه های سیاسی قرن بیستم دکتر حاتم قادری

دانلود خلاصه کتاب اندیشه های سیاسی قرن بیستم دکتر حاتم قادری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب اندیشه های سیاسی قرن بیستم دکتر حاتم قادری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین دانلود خلاصه کتاب اندیشه های سیاسی قرن بیستم دکتر حاتم قادری می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود خلاصه کتاب اندیشه های سیاسی قرن بیستم دکتر حاتم قادری:

از منابع مهم و پر اهمیت کارشناسی ارشد و دکتری رشته های علوم سیاسی و روابط بین الملل هست که هر ساله به صورت مستقیم از آن در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سوال طرح می گردد. بدین منظور خلاصه ای مفید و مؤثر به صورت نکته به نکته به نحوی که همه فصول کتاب را پوشش می دهد، تدوین شده است. در این خلاصه سعی شده است تا تمام نکات مهم و ضروری در کم حجم ترین حد ممکن با بهترین کیفیت و کارآیی گردآوری شود تا داوطلبین و دانشجویان بتوانند به راحتی سوالات طرح شده از این درس را پاسخ دهند.

نگاهی مختصر بر کتاب:

این کتاب برای دانشجویان رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «اندیشه‌های سیاسی در قرن بیستم» به ارزش ۲ واحد تدوین شده است. قرن بیستم ویژگی های بسیاری دارد، از جمله: جهانی شدن یا دست کم در آستانه جهانی شدن؛ یعنی این قرن و فرازونشیب های آن در حوزه های سیاست، اقتصاد، فرهنگ، فناوری و … با شدت و ضعف های مختلف، ابعاد گسترده ای دارد.

فصول :

فصل اول: آنارشیسم

فصل دوم:

لیبرالیسم

فصل سوم: کثرت‌گرایی لیبرالیستی

فصل چهارم:

دموکراسی

فصل پنجم: محافظه‌گرایی

فصل ششم:

سوسیالیسم

فصل هفتم: مارکسیسم

فصل هشتم:

مکتب فرانکفورت

فصل نهم: فمینیسم

فصل دهم:

توتالیتاریانیسم

فصل یازدهم: اندیشه سیاسی و پُست مدرنیسم

فصل دوازدهم: متفکران چندرگه

مطالعه بیشتر