فایل حل المسائل فارسی کتاب شیمی فیزیک لواین

فایل حل المسائل فارسی کتاب شیمی فیزیک لواین
نوع فایل
pdf
حجم فایل
11mb
نویسنده
6,800 تومان

توضیحات فایل:

فایل حل المسائل فارسی کتاب شیمی فیزیک لواین

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل حل المسائل فارسی کتاب شیمی فیزیک لواین می باشد که با فرمت pdf در ۶۱ صفحه شامل پنج فصل تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود فایل حل المسائل فارسی کتاب شیمی فیزیک لواین:

فرمت فایل : PDF
تعداد صفحات :۶۱
کاملا قابل اجرا در انواع اندروید و کامپیوتر

نگاهی مختصر بر کتاب تشریح کامل مسائل شیمی فیزیک

این کتاب ترجمه ویرایش ششم کتاب درسی شیمی فیزیک نوشته ایرا لوین است که برای تدریس شیمی فیزیک در دوره کارشناسی تدوین شده است. به دلیل عمق علمی کتاب و توجه و دقت به مفاهیم پایه ای و نیز ارجاع آنها به منابع اصلی، می توان از کتاب شیمی فیزیک لوین به عنوران منبعی برای آغاز کارهای پژوهشی در زمینه های مختلف شیمی فیزیک استفاده کرد.
از خصوصیات دیگر این کتاب می توان به توجه مولف در تشریح کامل جزئیات مطالب، تعاریف دقیق و یادآوری مطالب مربوط به ریاضی و فیزیک و ارائه موضوع های جدید و تنوع مثال ها و تمرین ها اشاره کرد. این ویژگی ها  موجب شده است که کتاب شیمی فیزیک لوین به عنوان یکی از بهترین کتاب های درسی شیمی فیزیک در بسیاری از دانشگاه های جهان تدریس شود.
این کتاب برای تدریس شیمی فیزیک در دوره کارشناسی رشته های علوم پایه، فنی و مهندسی، پزشکی و کشاورزی و نیز مطالعه دانشجویان، اساتید و سایر علاقه مندان مفید خواهد بود.

کتاب شیمی فیزیک لواین از منابع مهم درس شیمی فیزیک است این کتاب همچنین منبع سوالات کارشناسی ارشد است.

مباحث کتاب تشریح جامع مسائل شیمی فیزیک جلد ۱

  1. ترمودینامیک
  2. قانون اول ترمودینامیک
  3. قانون دوم ترمودینامیک
  4. تعادل مادی
  5. توابع ترمودینامیکی استاندارد واکنش
  6. تعادل واکنشی در مخلوط های گاز ایده آل
  7. معادلات فازی تک جزئی و سطوح
  8. گازهای حقیقی

مطالعه بیشتر