دانلود جزوه تکنولوژی های پیشرفته در صنایع غذایی

دانلود جزوه تکنولوژی های پیشرفته در صنایع غذایی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه تکنولوژی های پیشرفته در صنایع غذایی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین جزوه تکنولوژی های پیشرفته در صنایع غذایی ویرایش جدید از دروس دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی می باشد که با فرمت pdf در ۲۸ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه تکنولوژی های پیشرفته در صنایع غذایی:

در فضای رقابتی کنونی، واحدهای تولیدکننده صنعت غذا همچون بسیاری از صنایع دیگر برای تولید و فروش محصولات خود با مشکلات عدید ه ای روبه رو هستند. در دنیای امروز، مصرف کنندگان متقاضی محصولات با کیفیتی هستند که همگی به طور مستقیم با فناوری تولید در ارتباط است. در واقع، می توان گفت امروزه بیشترین رقابت در صنعت غذا در ابعاد تکنولوژیکی است. بنابراین، بهره گیری از آخرین تکنولوژی و فناوری های روز دنیا برای حفظ و گسترش بازار صنعت غذا و فراوری غذا امری ضروری است.

آینده متعلق به محصولات فرآوری شده و فرآورده های جدیدی است که با استفاده از تکنولوژی های نوین در صنایع غذایی اهدافی همچون بهبود کارایی، طولا نی شدن مدت زمان ماندگاری، حفظ مواد مغذی، ویژگی های حسی و تازگی محصول، بهبود کیفیت، و ایمنی غذا را دنبال می کنند. این روش ها برای تولید انواع محصولات غذایی از جمله، تولید فراورده های لبنی، کنسروی، گوشتی، محصولات تولید شده از میوه ها و همچنین برای مواد غذایی خاص مانند مواد غذایی حساس به گرما و دارای ترکیبات فعال زیستی مناسب می باشند. اما انتخاب یک روش حفاظتی خاص برای اعمال محافظت از مواد غذایی به میزان تولید محصول، نوع محصول و مدت ماندگاری پیش بینی شده برای محصول، بستگی دارد…

مطالعه بیشتر