دانلود پاورپوینت اخلاق در شبیه سازی انسان

دانلود پاورپوینت اخلاق در شبیه سازی انسان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
150,000 تومان 12,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت اخلاق در شبیه سازی انسان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت ارائه درس اخلاق زیستی با موضوع اخلاق در شبیه سازی انسان می باشد که با فرمت ppt در ۳۳ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب پاورپوینت اخلاق در شبیه سازی انسان:

تعریف شبیه سازی

فرآیند شبیه سازی

روش های شبیه سازی

تاریخچه شبیه سازی

پی آمدهای شبیه سازی

عکس العمل ها

منابع

شبیه سازی انسانی

«کلونینگ » در علم زیست شناسی عبارت است از

«تکثیر موجود زنده بدون آمیزش جنسی » و به عمل کاشت جنینی در رحم اطلاق می شود که ابتدا در آزمایشگاه تولید شده باشد .

فرایند آن،

قطعه بسیار کوچکی از بدن یک انسان را برداشته (غالبا قطعه ای از پوست بدن)؛ سپس آن را تقویت کرده، در درون تخمک یک زن قرار می دهند . سپس آن را در رحم یک زن می کارند . این قلمه انسانی، در آن محیط مساعد پرورش می یابد و بعد از طی دوران جنینی متولد می شود و در نهایت شبیه کسی است که آن قلمه از بدن او جدا شده است (حتی خطوط سر انگشتان نیز از این شباهت مستثنی نیستند)

انواع روش های شبیه سازی

۱ . شبیه سازی الکترو مغناطیسی:

در این روش، سیم هایی ظریف و حساس از یک دستگاه اختراع شده، به نقاط خاصی از مغز شخصی که باید از او کپی برداری شود و کسی که خصوصیات به او منتقل می شود، وصل می شود .سپس این دستگاه تمام شناختها و علوم ذخیره شده در نزد شخص اول را کپی گرفته و تمام ذخیره های علمی موجود در مغز شخص دوم را پاک می کند تا این کپی جایگزین معلومات قبلی شود .

۲ . راه کشت:

مغز یک انسان مرده در سر انسان زنده ای کار گذاشته می شود تا این شخص زنده در تفکراتش نسخه ای مطابق با شخص مرده باشد.

مطالعه بیشتر