دانلود فایل اخلاق در شبیه سازی انسان با فرمت ppt

دانلود فایل اخلاق در شبیه سازی انسان با فرمت ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
120,000 تومان 9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل اخلاق در شبیه سازی انسان با فرمت ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت اخلاق در شبیه سازی انسان می باشد که با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت اخلاق در شبیه سازی انسان با فرمت ppt :

مقدمه:

امروزه مسئله «کلونینگ » یا شبیه سازی انسان به یک بحث جهانی و همگانی تبدیل شده است. اگر چه هنوز جزئیات این مسئله برای جهانیان و آینده آن روشن نیست، در عین حال، افراد و گروههای بسیاری در سراسر دنیا با مطالعات پی گیر تبیین این پدیده نوین را از ابعاد گوناگون دنبال می کنند و در داخل کشور نیز از نظر فقهی با عکس العمل های متفاوت فقیهان رو به رو شده است. آنچه پیش رو دارید، نگاهی است به تعریف شبیه سازی، پی آمدهای مثبت و منفی آن، و عکس العمل هایی که در جهان مسیحیت و غرب، و جهان اسلام نسبت به آن نشان داده شده است.

تعریف شبیه سازی یا کلونینگ

شبیه سازی که به آن «کلونینگ » گفته می شود، از ریشه «کلون » است که یک واژه یونانی است و معنای لغوی آن «جوانه زدن و تکثیر کردن » است. «کلونینگ » در علم زیست شناسی عبارت است از «تکثیر موجود زنده بدون آمیزش جنسی » و فعلا به عمل کاشت جنینی در رحم اطلاق می شود که ابتدا در آزمایشگاه تولید شده باشد. و فرایند آن به این ترتیب است که محققان ابتدا هسته های یک تخمک را با DN A سلولهای دیگر جایگزین نموده، سپس تخمک بازسازی شده را در آزمایشگاه مورد مراقبت قرار می دهند تا تقسیم شده، به جنین تبدیل شود. چنانچه جنین مزبور در رحم کاشته شود و از آن انسانی به وجود آید، شبیه سازی مولد انسان صورت گرفته است .

فهرست:

مقدمه

تعریف شبیه سازی یا کلونینگ

خبر شوکه کننده

پی امد های شبیه سازی

۱- پی امد های مثبت

۲- پیامد های منفی

  • پی آمد اخلاقی
  • پی امد های هویتی
  • پی آمدهای جسمانی
  • عوارض عاطفی و روانی
  • انقراض نسلها و تنوع آفرینش
  • پی آمد ابزاری و سیاسی

عکس العمل ها در برابر مسئله شبیه سازی

منابع

مطالعه بیشتر