دانلود فایل فصل دوم کتاب زبان تخصصی حسابداری ۱ پیام نور ppt

دانلود فایل فصل دوم کتاب زبان تخصصی حسابداری ۱ پیام نور ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
100,000 تومان 9,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل فصل دوم کتاب زبان تخصصی حسابداری ۱ پیام نور ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپـوینت فصل دوم: انتقال اطلاعات از طریق صورت های مالی کتاب زبان تخصصی حسابداری ۱ پیام نور (نویسندگان: عبدالکریم مقدم، علیرضا غلامی کیان و فرشاد سلیم) می باشد که با فرمت ppt در ۵۲ اسلاید قابل ویرایش و صوتی تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن پاورپـوینت فصل دوم کتاب زبان تخصصی حسابداری ۱ پیام نور ppt:

محتوای اسلاید ۲

Define financial position , state the accounting equation

وضعیت مالی را تعریف و معادله حسابداری را بیان کنید.

Identify four basic financial statements

چهار صورت مالی اساسی را بشناسید.

Describe the generally accepted accounting principles

اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری را توصیف کنید.

محتوای اسلاید ۱۷

Ethics is a code of conduct that applies to everyday life. It addresses the question of whether actions are right or wrong. Ethical actions are the product of individual decisions; When an organization is said to act ethically or unethically , it means that individuals within the organization have made decision to act ethically or unethically . You are faced with many ethical situations everyday . Some may be potentially illegal and others are not illegal but are equally unethical.

اخلاق یک کد هدایتی است که برای زندگی روزمره نیاز است. اخلاق این سوال را مد نظر قرار می دهد که آیا فعالیت ها درست هستند یا اشتباه؟ اعمال اخلاقی محصول تصمیمات فردی می باشند. وقتی می‌گویند که یک سازمان به صورت اخلاقی یا غیر اخلاقی فعالیت می‌کند، به این معنی است که افراد درون سازمان تصمیماتی را اتخاذ کرده اند یا به صورت اخلاقی یا غیر اخلاقی فعالیت می کند.

محتوای اسلاید ۳۹

Define financial position , state the accounting equation , and show how the two are affected by simple transactions.

وضعیت مالی را تعریف و معادله حسابداری را بیان کنید و همچنین نشان دهید که چگونه این دو با یک معامله ساده،تحت تاثیر قرار می گیرند

financial position is the economic resources that belong to a company and the claims against those resources at a point in time

منظور از وضعیت مالی،منابع اقتصادی متعلق به شرکت و ادعاها در برابر آن منابع در یک نقطه زمانی خاص است.

مطالعه بیشتر