فایل پاورپـوینت کابل های قدرت

فایل پاورپـوینت کابل های قدرت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
70,000 تومان 5,800 تومان

توضیحات فایل:

فایل پاورپـوینت کابل های قدرت

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپـوینت کابل های قدرت می باشد که با فرمت ppt در ۱۷ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود فایل پاورپـوینت کابل های قدرت

در قالب ppt و در ۱۷ اسلاید، قابل ویرایش.

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.

برق رسانی به نقاط مختلف از سیمها و کابلها استفاده می شود که در ساختمان آنها فلزات هادی جهت حمل جریان برق به نقاط مورد نظر و عایقهای مناسب به منظور جلوگیری از نشت جریان به نقاط دیگر به کار گرفته می شود. یک هادی با روکش عایق ، سیم روکش دار یا سیم عایق دار نامیده می شود  و در صورتی که چند هادی  عایق بندی شده در داخل یک غلاف مشترک قرار گیرند، این مجموعه کابل نامیده می شود.

کابلها نقش مهمی را در صنایع امروزی بازی می کنند به صورتی که در واقع مانند رگهای حیاتی هستند که در بدن انسان وجود دارند و در صورت عدم وجود آنها سیستمهای صنعتی قادر به ادامه فعالیت خود نخواهند بود.

کابلها با اتکا به ساختمانی که دارند و مقاومت آنها در برابر انواع آسیبهای محیطی می توانند با عبور از داخل دیوار، زمین، هوا و حتی زیر آبها، انرژی الکتریکی را به مکانهای مصرف مورد نظر طراحان سیستم های الکتریکی منتقل کنند. کابل و کابل کشی به دلیل اهمیت بالای آن به یکی از شاخه های اصلی رشته برق تبدیل شده و آگاهی مهندسان برق در این زمینه را طلب می کند.

کابلها به دلیل برخوردار بودن، عایق الکتریکی و غلاف های استحکام  بخش، قابلیت اطمینان سیستم را بالا می برند و سیستم قدرتی را که در آن از کابل  استفاده  شده است، نوید یک سیستم مطمئن  را می دهد و در کل، کابلها، خواص و قابلیت ها  و مشخصات فنی منحصر به فردی دارند؛ در این پروژه در ابتدا کلیاتی در مورد  کابلها، خصوصیات کابلها و مشخصات جزیی هر یک  بیان شده…

مطالعه بیشتر