دانلود فایل خلاصه و چکیده کتاب حقوق مدنی از ۱ تا ۸

دانلود فایل خلاصه و چکیده کتاب حقوق مدنی از ۱ تا ۸
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل خلاصه و چکیده کتاب حقوق مدنی از ۱ تا ۸

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل خلاصه و چکیده کتاب حقوق مدنی از ۱ تا ۸ به همراه تستهای فصل به فصل رشته حقوق در قالب فایل pdf و در ۱۶۸ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود فایل خلاصه و چکیده کتاب حقوق مدنی از ۱ تا ۸

شرح مختصر:

حقوق مدنی عبارت است از قواعد و مقرراتی که در روابط خصوصی میان افراد جامعه با یکدیگر حاکم بوده و در دسته بندی تجارت، آیین دادرسی مدنی، کار و مالکیت فکری قرار نگیرند. حقوق اشخاص، اموال، خانواده و ارث از مهم ترین تقسیم بندی های حقوق مدنی بوده و قانون، رویه قضایی و عرف، منابع این شاخه از حقوق را تشکیل می دهند.

کتاب قانون مدنی ایران گرفته شده از قوانین و سنن بیشتر مسلمانان و عرف طوایف ایرانیان و شرع اسلام است ولی بدلیل پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت و امکانات انتقال اطلاعات و اخبار میباید یک بازنگری توسط علما و حقوقدانان و جامعه شناسان شود تا بتواند جوابگوی نیاز امروزی جامعه مسلمانان و بقیه افراد جامعه و شود از طرف دیگر با تمام فرهنگهای جوامع ایرانی هم پوشانی و نیاز روز جامعه را براورده و از استهلاک عمر و وقت افراد جامعه جلوگیری کند شاید این قانون برای افراد جامعه ۵۰ سال قبل مناسب بود ولی در مورد جرائم جدید و غیره سکوت کرده و نیاز به اصلاح و بازنگری دارد.

فهرست مطالب :

حقوق مدنی ۱ : اشخاص و مهجورین

مدنی ۲: اموال و مالکیت

حقوق مدنی ۳: قواعد عمومی قراردادها

مدنی ۴: مسئولیت مدنی

حقوق مدنی ۵: خانواده

مدنی ۶: عقود معین

حقوق مدنی ۷: عقود معین

حقوق مدنی ۸: ارث و وصیت

مجموعه تست

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر