جزوه درس اقتصاد سنجی پروفسور احمد جعفری صمیمی

جزوه درس اقتصاد سنجی پروفسور احمد جعفری صمیمی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب دانش علوم بانکی در قالب فایل pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درس اقتصاد سنجی پروفسور احمد جعفری صمیمی در قالب فایل pdf و در ۶۱ صفحه بصورت دستنویس تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه درس اقتصاد سنجی پروفسور احمد جعفری صمیمی

اقتصادسنجی یکی از شاخه های اقتصاد است که نظریه های اقتصادی، ریاضیات، آمار و علوم رایانه ای را برای مطالعه پدیده های اقتصادی با یکدیگر جمع می کند. اقتصادسنجی هم یک گرایش در رشته اقتصاد است و هم یک ابزار بسیار قوی برای غالب اقتصاد دانان و دانشمندان علوم اجتماعی که آن را برای مطالعه علمی مسائل و موارد ویژه مورد استفاده قرار می دهند. هدف اولیه اقتصادسنجی کاربردی نشان دادن نظریه های اقتصاد است. برای این منظور اقتصادسنجی شامل دامنه وسیعی از فعالیت ها می باشد، که عبارتند از:

  • فرمول دقیق ریاضی و نظریه های اقتصادی اقتصاد ریاضی
  • توسعه و گسترش تکنیک های آماری برای مدل اقتصادسنجی و آمار نظریه اقتصادسنجی
  • توسعه روشها برای جمع آوری داده های اقتصادی آمار اقتصاد

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر