خلاصه کتاب روان شناسی ورزشی رابطه ذهن و جسم افسانه صنعتکاران

خلاصه کتاب روان شناسی ورزشی رابطه ذهن و جسم افسانه صنعتکاران
نوع فایل
pdf
حجم فایل
10mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,800 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه کتاب روان شناسی ورزشی رابطه ذهن و جسم افسانه صنعتکاران

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب روان شناسی ورزشی رابطه ذهن و جسم افسانه صنعتکاران در قالب فایل pdf و در ۱۰۲ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب خلاصه کتاب روان شناسی ورزشی رابطه ذهن و جسم افسانه صنعتکاران

– حقایقی در مورد ذهن
– چگونگی کارکرد ذهن
– وظایف خودآگاه و ناخودآگاه
– نحوه خودگفتاری
– نحوه توقف افکار
– جملات تاکیدی مثبت

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد استفاده ورزشکاران سه‌گانه از برنامه تمرین مهارت‌های روانی باعث ارتقاء عملکرد آنها می‌شود. این موضوع در ورزشکاران نخبه از اهمیت دوچندان برخوردار است. شواهد بیانگر آن است که ورزشکاران حرفه‌ای هم در تمرینات و هم در مسابقات از این راهبرد استفاده می‌کنند. کتاب حاضر به عنوان تنها کتاب فارسی در حوزه روان‌شناسی ورزش سه‌گانه است که از منابع معتبر علمی گردآوری و ترجمه شده است. تلاش بر این است تا اهمیت، کاربرد و تأثیر مهارت‌های روانی در ورزش سه‌گانه به طور مبسوط مورد اشاره قرار گیرد.

کتاب «روان شناسی سلامت» «درک رابطه ذهن و بدن» درس نامه ای است که تحقیق جامعی درباره موضوعات روان شناسی سلامت ارائه می شود؛ ارتباط مستحکم و روشنی بین علم و دنیای واقعی ایجاد می کند؛ بر شرح مبانی علمی این رشته و فرایندهای زیربنایی آن تأکید ویژه ای دارد، و مداخله های درمانی برای جلوگیری از رفتارهای ناسالم ارائه می دهد.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر