دانلود جزوه فرآیند تولید آبمیوه و کنسانتره در قالب pdf

دانلود جزوه فرآیند تولید آبمیوه و کنسانتره در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
80,000 تومان 6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه فرآیند تولید آبمیوه و کنسانتره در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه فرآیند تولید آبمیوه و کنسانتره در قالب pdf و در ۱۲ صفحه با کیفیت عالی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه فرآیند تولید آبمیوه و کنسانتره در قالب pdf

فرآیند تولید آب میوه و کنسانتره با خرید مواد اولیه آغاز می شود. میوه قبل از بارگیری  باید از نظر کیفیت تأیید شود و همچنین سالم و رسیده باشد. بعد از انجام دادن بازرسی های کنترل کیفیت دو روش تخلیه وجود دارد: مرطوب (معروف به هیدرو تخلیه) و خشک. هر دو روش برای بارگیری و حمل سیب به سیلوهای انبار پیش از تولید مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم تخلیه هیدرولیک شامل:

در این روش مواد اولیه از طریق بلند کردن قسمت جلوی سکو و تخلیه میوه به قیف از ماشین جدا می شوند. کابین اپراتور ناخالصی هایی از قبیل: برگ، شاخه، ماسه و سنگ را از هم جدا می کند و نوار نقاله مورب مواد اولیه را از قیف می گیرد نقاله بارگیری کمربند – واقع در بالای سیلو، مواد اولیه پذیرفته شده را به اتاقهای ذخیره سازی مربوطه هدایت می کند.

میوه ها باید در قالب های کوچک نگهداری شوند. این تولیدکننده با هدف جلوگیری از خرابی و از بین رفتن کیفیت، سریعترین پردازش مواد اولیه دریافتی را انجام می دهد. میوه ها بسته به روش بارگیری در دو یا سه مرحله در حین انتقال نیرو از سیلوها از طریق پاشش آب در مقابل آسانسور عمودی که میوه ها را به محل بازرسی منتقل می کند در انتهای محل بازرسی میوه های گرفته شده از سیلو توسط یک واحد مرتب سازی به بخش آماده سازی خمیر منتقل می شوند. بعد از تهیه و فرآوری میوه های میوه مرحله تولید آب میوه شروع می شود.

مطالعه بیشتر