دانلود جزوه درس تکنیک پالس مبحث تایمر ۵۵۵ Timer در قالب pdf

دانلود جزوه درس تکنیک پالس مبحث تایمر ۵۵۵ Timer در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
90,000 تومان 7,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس تکنیک پالس مبحث تایمر ۵۵۵ Timer در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درس تکنیک پالس مبحث تایمر ۵۵۵ Timer در قالب pdf و در ۲۰ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه درس تکنیک پالس مبحث تایمر ۵۵۵ Timer 

درس تکنیک پالس یکی از دروس مهم دوره کارشناسی رشته مهندسی برق به خصوص گرایش الکترونیک است ولی مفاهیم ارائه شده در این درس برای تمام دانشجویان مهندسی برق لازم و ضروری است. در درس مدارهای الکتریکی ۱ و ۲ و همین طور درس مدارهای الکترونیک ۱ و ۲، اغلب سیگنال های ورودی مدارات را سینوسی و یا ضربه و پله در نظر می گیرند، در حالی که سیگنال های مدارات الکتریکی و الکترونیکی واقعی، به ندرت از نوع سینوسی یا ضربه و پله هستند. نکته مهم این است که پاسخ مدارات الکتریکی خطی به سیگنال سینوسی، یک ترم سینوسی با همان فرکانس ورودی ولی با دامنه و فاز متفاوت است. اما پاسخ برای ورودی های پالس کاملاً متفاوت است و پاسخ مدارات الکتریکی و الکترونیکی به ورودی های پالس با سیگنال پالس اولیه کاملاً متفاوت است.

از همه مهم تر اینکه، هنگام طراحی مدارات الکتریکی باید به نکات ظریفی دقت کنیم که اغلب این نکات از آنالیز این مدارات به ورودی های پالس به دست می آیند. مثلاً در الکترونیک ۱ می خوانیم که از ترانزیستور می توان به عنوان یک کلید الکترونیکی استفاده کرد ولی در این آموزش نشان خواهیم داد که اگر فرکانس قطع و وصل کردن ترانزیستور بالا باشد، در این صورت ترانزیستور نقش یک کلید را بازی نخواهد کرد. پس در هنگام انتخاب ترانزیستور باید مشخصات دقیق ترانزیستور را در نظر گرفت.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر