فایل pdf فیزیک پزشکی عباس تکاور

فایل pdf فیزیک پزشکی عباس تکاور
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
25,000 تومان 16,500 تومان

کاربران گرامی ،محتوای این پست دانلود باکیفیت ترین فایل pdf فیزیک پزشکی جان آر کامرون – جیمز جی اسکفرونیک مترجم : عباس تکاور می باشد که با فرمت پی دی اف در ۲۱۳ صفحه (شامل فصل دوم تا دهم )تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وبسایت ما خریداری و دانلود نمایید.

 دانلود فایل pdf فیزیک پزشکی عباس تکاور 

رفرنس دانشجویان پزشکی در دوره علوم پایه برای آزمون علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی و دانشجویان رشته مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی

فهرست فصول :

نیروهای موثر بروی بدن برونی و نیروهای درونی بدن

فیزیک استخوان بندی

گرما وسرما در پزشکی

انرژی ، کار و توان بدن

فشار

فیزیک ششها و تنفس

فیزیک دستگاه قلب و رگها

الکتریسته در بدن

ابزار قلبی عروقی

معرفی کتاب:

فیزیک پزشکی دکتر عباس تکاور شامل بخش‌هایی از دانش رو به گسترش فیزیک پزشکی است که برابر برنامه آموزش سراسر دانشگاه های کشورمان برای رشته پزشکی نگارش یافته است. همچنین نگارش کتاب به گونه ایست که می‌تواند برای رشته‌های دیگر و دوستداران فیزیک پزشکی سودمند باشد. این کتاب سالها از سوی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی رفرنس فیزیک پزشکی برگزیده شده و می تواند برای دوستداران این بخش از دانش پزشکی، به ویژه دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دستیاران رشته‌های پزشکی هسته‌ای و رادیولوژی و چشم، سودمند باشد.

در این کتاب نگارندگان به روشی بسیار زیبا دانش و تکنیک را به رشته نگارش درآورده اند و با این وجود که کتاب حاضر برای دانشجویان پزشکی نوشته شده ولی در بسیاری از رشته های دیگر وابسته به پزشکی نیز می توان از آن بهره گرفت تدریس این کتاب و بخشهایی از آن برای نخستین بار توسط اینجانب در دانشکده پزشکی تهران ‎(WHOA)‏ و دانشکده های پزشکی کرمان» ایران و شهیدبهشتی پیش از انتشار کتاب تألیفی انجام شد و استقبال دانشجویان پزشکی از محتوای آن دلیل اصلی برای ترجمه بوده است۔ در این ترجمه یکاها تا آنجا که امکان داشته به متریک برگردانده شده و کمیتها در این دستگاه آورده شدهاند۔ از سوی دیگر نوشته هایی که از روی شوخ طبعی نویسندگان کتاب در آن گنجانده شده و یا مطالبی که درباره یک فرهنگ خاص می باشد ترجمه نشده اند..

مطالعه بیشتر