پاورپوینت مدیریت انرژی (مصرف بهینه)

پاورپوینت مدیریت انرژی (مصرف بهینه)
نوع فایل
ppt
حجم فایل
5mb
نویسنده
دسته بندی
20,000 تومان 15,000 تومان

کاربران گرامی ،محتوای این پست شامل دانلود باکیفیت ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت مدیریت انرژی (مصرف بهینه) می باشد که با فرمت ppt در ۷۱ اسلاید قابل ویرایش همراه با اشکال و تصاویر تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وبسایت ما خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

عناوین جامع ترین فایل پاورپوینت مدیریت انرژی (مصرف بهینه):

منبع اصلی تامین انرژی جهان؟

انواع منابع در جهان توسعه پایدار

ویژگی‌های توسعه پایدار

مشکلات و معایب مصرف سوخت‌های فسیلی

سبد تولید برق جهان در سال ۲۰۱۲

مصرف انرژی

سهم کاربری‌های گوناگون از مصرف انرژی در جهان

مصرف برق (الکتریسسیته)

مصرف گاز

مصرف سوخت

هدر رفت انرژی

برچسب انرژی چیست؟

محتوای اسلاید ۳۴

انرژی خورشیدی

انرژی خورشیدی خورشید حدود ۱۵۰ میلیون کیلومتر از ما دور است. اما منشا تمام منابع انرژی ماست. خورشید ۵ میلیارد سال عمر دارد و شاید تا ۵ میلیارد سال دیگر هم عمر کند. انسان، همانند گیاهان می‌تواند انرژی خورشیدی را گردآوری کند. سلول‌ها (یاخته‌ها)ی خورشیدی عملی مشابه با برگ گیاهان انجام می‌دهند و با جذب و ذخیره انرژی خورشیدی، آن را به برق تبدیل می‌کنند.

انرژی موجود در نور خورشید که در طول یک روز بر ایالات متحده امریکا می‌تابد، ۲ برابر انرژی مصرفی سالیانه این کشور است. برای مهار این انرژی نیاز به تاسیسات و زیرساخت‌هایی است که نیروگاه خورشیدی را شکل می‌دهند. بزرگترین نیروگاه خورشیدی جهان با توان ۳۵۴ مگاوات در بیابان موهاوی قرار دارد.

محتوای اسلاید ۴۱

پیش‌بینی می‌شود، در سال ۲۰۳۰، حدود ۱۹ درصد از الکتریسیته جهان توسط نیروی باد تامین شود. باد ساحلی آب‌های کم عمق ساحلی بهترین مکان برای کار گذاشتن توربین‌ها است، چرا که باد در این مناطق معمولاً قوی است. در آنسویگ دانمارک، یازده توربین نصب شده است که هر یک ۴۵۰ کیلووات برق تولید می‌کنند. ۲۰ درصد برق مصرفی دانمارک توسط باد تامین می‌شود. این توربین‌ها نسبت به توربین‌های روی خشکی انرژی بیشتری تولید می‌کنند، اما هزینه ساخت آنها دو برابر است.

مطالعه بیشتر